HAKKIMIZDA

 

KURULUŞ

1988 yılında Osman Gündoğdu tarafından İstanbul, Bayrampaşa’da kurulan Kale Ofis Mobilyaları, kuruluşundan bu yana daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve her geçen gün büyüyen, sektörün öncü firmaları arasında yer alır.

MİSYONUMUZ

Her geçen gün artan mağazaları, profesyonel kalite anlayışı, dürüstlük ve güven prensiplerine dayalı üretim ve satışı ile ilk tercihler arasında yer alan Kale Ofis Mobilyaları; çalışanlarını gözeten, müşteri haklarına saygı duyan, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen profesyonel bir çözüm ortağıdır. Yüksek kalite standardı ve müşteri memnuniyetini her zaman yakalamayı başarmış, kendisi ile yarışan bir firma olarak alanında uzman ekibi ile hedeflerine ulaşmayı bir görev bilmiştir.

VİZYONUMUZ

Ofis mobilyalarında marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kale Ofis Mobilyaları, ihtiyaçlara en hızlı, en kaliteli ve en hesaplı şekilde cevap vermeyi hedef edinen kurumsal bir firmadır. Ofis mobilyalarında eşsiz ve modern tasarımlar için tecrübeli kadrosu ile her zaman kendini yenileyen ve profesyonel hizmeti vizyon edinen bir firma olarak daima ileriye bakmaktadır.

KALİTELİ ÜRETİM

Geniş ürün yelpazesi ile Kale Ofis Mobilyaları, dinamik, enerjik, modern ve kaliteli mobilyaları ile ön plandadır. Konforlu çalışma ortamları için her şeyi düşünen üretim ve kalite anlayışı ile çalışmakta, çalışma ortamlarında firma ruhunu yansıtan tasarımlarla göz doldurmaktadır.