Gösterilen sonuç sayısı: 23

Göstermek 9 24 36

A Plus Toplantı Masası

6.352,50

Elips Toplantı Masası

4.015,00

Elips Toplantı Masası 180 Cm

7.755,00

Exclusive Toplantı Masası

17.600,00

Kütük Toplantı Masası

18.040,00

Metal X Toplantı Masası

9.625,00

Tornado Toplantı Masası

14.025,00

U Toplantı Masası

107.250,00

Walnut Toplantı Masası

20.350,00

X Wood Design Toplantı Masası

19.800,00

Zara Toplantı Masası

19.525,00

Zet Toplantı Masası

13.200,00
Toplantı masaları, iş dünyası için önemli bir malzeme olarak gösterilmektedir. Ofis ortamında gerçekleştirilecek toplantıların ve toplantı alanları içerisinde aktif bir şekilde kullanılan mobilya çeşitlerini içermektedir. İş dünyasında gerçekleşen ya çalışanlar ya da müşteriler ile yapılan eğitim ya da sunum gibi etkinliklerin ortamında, etkin bir şekilde yer alan mobilyalar olarak gösterilmektedir. Toplantıların atmosferinin odak noktasında yer alan ve kullanılan masa ve modelleri, işin etkisini göstermek ve büyütmek noktasında fayda sağlamaktadır.

10 Kişilik Toplantı Masaları

10 kişilik toplantı masaları da, çok fazla piyasada ilgi gören mobilya malzemeleri arasında yer almaktadır. Kullanılan atmosferin en mühim parçaları arasında yer alan bu mobilya çeşidi, toplantının hem şık hem de verimli bir şekilde icra edilmesini temin etmektedir. İşverenlerin yararlılığı anlamı taşıdığı kadar çalışanların işe odaklanması ve verimini arttırması gibi etkenler nedeniyle de, iş verenlere katkı sunmaktadır. Ayrıca yapılan sunum esnasında müşterilere karşı imaj ve oluşturduğu olumlu intiba, katma değer olarak kuruma yansımaktadır.

3 lu Toplantı Masaları

 • 3 lu toplantı masaları dahi yoğun ilgi görmektedir.
 • Alanın büyüklüğüne göre seçilebilecek olan en ideal ölçülerdeki masa olarak gösterilmektedir.
 • Zira geniş mekanlarda çoklu toplantı masa seçeneği değerlendirile bildiği gibi dar alanlarda yoğun olarak bu masa çeşitleri değerlendirilmektedir.
 • İnsanların rahat bir şekilde yürümesini engelleyen ve toplantı esnasında yerlerine oturmakta ve hareket etmekte zorluk çeken çalışanların, yaşadıkları zorlukları ve engelleri bu masa çeşitleri ortadan kaldırmaktadır.

Büyük Toplantı Masaları

Büyük toplantı masaları gibi seçenekleri, geniş alan özelliği içeren ofisler ve iş yerleri değerlendirmektedir. Geniş toplantı mekanlarının baş tacı olarak kullanılan bu malzeme, sağladığı konfor ile toplantıya katılan paydaşlara özel bir motivasyon katkısı sunmaktadır. Toplantı malzemelerinin özelliklerinin en başında dikkat edilen konuyu, alana uygun boyutta olmasının yanı sıra rahat ve Konfor özellikleri sunması oluşturmaktadır. İnsanların oturup kalkarken zorlanmamaları ve birbirleri ile temas etmemeleri gibi özelliklere dikkat ettikleri gözlemlenmektedir.

Metal Ayaklı Toplantı Masaları

 • Metal ayaklı toplantı masaları sayesinde dayanıklılık zirve yapmaktadır.
 • Metalin ortamın tarzına kattığı hava sayesinde dekorasyon için öncelikli kullanılan malzemeler arasında yer almaktadır.
 • Büyük şirketlerin ve kalabalık çalışan guruplarına sahip firmaların özellikle tercih ettiği bu masalarına, rahat bir çalışma ortamı sunmasından dolayı yoğun olarak rağbet gösterilmektedir.
 • Boyutları ile farklı model çeşitleri sunan ve üretilen metal ayaklı masalar, işlevselliği kadar konforu ile de kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Metal Toplantı masaları

Metal toplantı masaları sayesinde insanlar dayanıklı özellik taşıyan mobilya gurupları ile tanışmaktadır. Ofis ya da iş yerlerini süsleyen bu mobilya çeşitleri, uzun ömürleri ile insanları kendini tercih etmeye yönlendirmektedir. Şirketlerin sahip olduğu toplantı odalarını süsleyen ve gerçekleştirdikleri işlere katkı sunan ofis malzemeleri, odanın büyüklüğüne göre de şekillene bilmektedir. Birden fazla kişinin kullanabileceği boyutlarda tasarlanabildiği gibi çeşitli geometrik şekillerde ve uzunluklarda da tasarımı gerçekleşebilmektedir.

Ofis Toplantı Masaları

 • Ofis toplantı masaları seçiminde bulunmak isteyen iş insanları, birtakım özellikler aramakta ve beklemektedir.
 • Alanın durumuna göre belirlenen masanın şekli, ortamı çok fazla etkilemektedir.
 • Şirketlerin değişik ihtiyaçlarına göre şekillenen masası seçimleri noktasında hemen her tür model ve çeşit ile hizmet sunulmaktadır.
 • Toplantı masa gurupları gibi mobilya malzemeleri, teknoloji destekli olarak üretimi gerçekleştirilmektedir.
 • Kullanışlılığın yanı sıra konfor gibi kıstaslar ile de dikkate alınan mobilya çeşitleri, yerleştirildiği alan ile gösterdiği uyum ve yakaladığı atmosfer açısından da dikkate değer bulunmaktadır.

Toplanti Masalari Fiyatlari

Toplanti masalari fiyatlari arasında farklılıklar olabilmektedir. Fiyat farklılığının ana sebebini en başta kullanılan malzeme oluşturmaktadır. Malzemenin kalitesi ve ürünün özellikleri, fiyat üzerinde etki göstermektedir. Masanın oval yahut da yuvarlak olması yanı sıra boyutuna göre değişen dikdörtgen özellik göstermesi gibi farklılıklar, malzemeyi ve kaliteyi etkilediği gibi fiyatı da etkileyebilmektedir. Endüstriyel tasarımların yanı sıra modern tarzın çizgilerini içinde bulunduğu atmosfere geçirecek şekilde tasarlanan modeller, renk ve desen olarak da farklılık göstermektedir. İçinde bulunduğu atmosferin genel dekorasyon yapısı ile uyumlu bir şekilde işlevsellik gösteren özel tasarım masalar, bulunduğu ortama hem şık hem de elegant bir hava katmaktadır.

Toplanti Masalari Fiyatlari 10 Kişilik

 • Toplanti masalari fiyatlari 10 kişilik tercihinde bulunmak isteyen insanlar, özellikle oval yahut da yuvarlak masa seçimini ön plana taşımaktadır.
 • Şirket içinde gerçekleştirilen gurup çalışmalarının aktif bir şekilde sürdürülmesini sağlamak için bu seçim ön plana çıkmaktadır.
 • Daha samimi bir ortam ortaya koyan yuvarlak yahut da oval masa çeşitleri, rahatlığı kadar katılımcılar arasında işbirliğine yönelik dayanışmayı sağladığı için de tercihe neden olmaktadır.
 • İnsanların rahatlıkla konuşabildikleri ve birbirleri ile iletişim noktasında herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahat bir şekilde etkileşim kurabilecekleri ortamı ortaya koymasından dolayı da tercih edilebilmektedir.

Toplanti Masalari Fiyatlari 12 Kişilik

Toplanti masalari fiyatlari 12 kişilik olarak belirleyen firma çalışanları, toplantı salonunun büyüklüğünü öncelikle hesaba katmaktadır. Bu noktada genellikle dikdörtgen masa şekli tercih edilmekle birlikte, zaman zaman kare yahut da oval ile yuvarlak masa seçimlerinde de bulundukları gözlemlenmektedir. Geleneksel tarz olarak bilinen dikdörtgen şekildeki masalar, gerek video gerek konferans gerekse de sunum gibi etkinlikler için oldukça uygun yapısallık içermektedir. Özellikle toplantıyı idare eden ya da yöneten kişilerin belirlendiği ve liderin pozisyon alabildiği masa çeşidi olarak rağbet görmektedir.

Toplanti Masalari Ölçü

 • Toplanti masalari ölçü olarak da çeşitlilik arz etmektedir.
 • Günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile kullanım alanı her geçen gün yaygınlaşan masalar, artık istenilen ölçü ve özelliklerde rahatlıkla üretilebilmektedir.
 • Toplantıların verimli geçmesi adına her tür özelliği rahatlıkla işlevselliğine katılabilen ve bu şekilde imal edilebilen masa ve modelleri, tekli ya da çoklu oturma seçenekleri gibi ayrıntılar ile de imal edilebilmektedir.
 • Dekorasyon ile uyumu sayesinde estetik bir görünüş sunması ile insanları etkileyen toplantı masa takımı seçenekleri, keskin hat özellik isteyen tarzı benimseyenler için de model seçeneği sunmaktadır.
 • Klasik tarz seçeneği ile daha fazla gösteriş ihtiva eden özellikleri kapsayan seçenek içermesini bekleyenler ile hemen her kesime ve tarza hitap eden modeller, kullanılmayı beklemektedir.