Gösterilen sonuç sayısı: 8

Göstermek 9 24 36

Friend Çalışma Koltuğu

3.024,45

Genova Boyalı Kol Şef Koltuğu

8.514,00

Milano Çalışma Koltuğu

6.308,50

Movie Çalışma Koltuğu

5.511,00

Polo Şef Koltuğu

11.396,00

Vendy Şef Koltuğu

5.720,00
Toplanti koltuklari, günümüz çalışma ve iş ortamlarının vazgeçilmez malzemeleri arasında yer bulmaktadır. İş dünyası masa başı hizmet sunan bireyler ile şekillenmektedir. Özellikle çalışma arkadaşları ile gerçekleştirilen uzun toplantılarda, toplantının verimli bir hale dönüşmesini sağlayan ve toplantıya katılanların dikkatlerini toplamalarını temin eden en önemli araç olarak gözükmektedir. Çalışma esnasında vücudun yorulmaması, işin kaliteli ve verimli olmasını sağlamaktadır. Çalışma sürecinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, iş dünyası için oldukça önemli bir konu olarak gösterilmektedir. İş insanlarının özellikle baş ile sırt bölgesi, uzun süreli oturma ve çalışma esnasında çok fazla etkilenmektedir. Bundan dolayı toplantı koltuğu seçimi esnasında bu kıstaslar özellikle dikkate alınmaktadır.

Toplanti Koltuklari Fiyatları

Toplanti koltuklari fiyatları da, farklılık göstermektedir. Koltukların yapıları bu duruma etki ettiği gibi kullanılan malzeme de değişkenliğe doğrudan katkı sunmaktadır. Malzemelerin kaliteli olması yanında model ve marka farklılıkları, fiyatlar üstünde doğru orantılı olarak tesir etmektedir. Toplantı koltuklarının çok fazla çeşit ve modele sahip olması, özelliklerinden de kaynaklanmaktadır. Sahip oldukları özellikler ile ön plana çıkan toplantı koltukları, renk ve desen seçeneği sunması ile de ön plana taşınmaktadır. Ergonomik ve çok fonksiyonlu yapıları ile değerlerini ispatlamaktadır. Çalışanlara zaman kazandırması yanında rahat hissetmelerini sağlayan bir çalışma imkanı sunması ile de kendini göstermektedir.

Toplanti Salonu Koltuklari

 • Toplanti salonu koltuklari, verimli çalışma anlamı taşımaktadır. İş dünyası yoğun bir tempo ile çalışma sergilemektedir.
 • Yoğun çalışma temposunun verimli ve kaliteli iş üretmesi, günün büyük bölümünü koltuklarda geçiren insanların moral ve motivasyonlarını üst düzeyde tutmasını sağlayacak ve sağlıklı yapıları ile işin kalitesini ve verimini artıracak malzemeler ile gerçekleşebilmektedir.
 • Toplantı salonu koltukları, tam da bunu gerçekleştirmektedir.
 • Uzun süre çalışan iş insanları, sırtının terlemediği ve sağlık açısından herhangi bir sorun yaşamadığı koltuklarla zinde bir şekilde işini sürdürmektedir.
 • Toplantı esnasında tüm dikkatini toplantının konusuna verebilen çalışanlar, toplantının bitmesi ile ayağa kalktıklarında, koltuklarının sağlıklı yapısı sayesinde herhangi bir ağrı hissetmemektedir.
 • Sırt ve boyun ağrısı hissetmeyen çalışanlar, işlerine sağlıklı bir şekilde yeniden dönebilmektedir.

Konferans Salonu Koltuklari

Konferans salonu koltuklari, çalışanların vücut şekli ve ölçülerine göre ayarlanabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde uzun zaman diliminde çalışan iş insanları, beden fonksiyonları yönünden herhangi bir arıza duymamaktadır. Koltukların sahip olduğu fonksiyonel özellikleri sayesinde boya göre yükseklik ayarı yapılabildiğinden, çalışma masasının üstüne eğilme gibi zahmetlere girilmesi önlenmektedir. Ayakların yere değmesi engellene bildiğinden, vücut fonksiyonları rahatlıkla yerine gelmekte ve işlev göstermektedir. Kavisli olan sırt ve bağlantı noktaları hesaba katılarak üretilen konferans salonu koltukları, fonksiyonel özellikleri sayesinde insanların sağlıklarına doğrudan katkı sunacak kıstaslara göre üretilmektedir.

Konferans Salonu Koltuğu Fiyatları

 • Konferans salonu koltuğu fiyatları, gerek malzeme gerek model gerekse de sahip olduğu özellikler ciheti ile değişkenlik arz etmektedir.
 • Markaların fiyat politikaları da, konferans salonu koltuğu fiyatları üstünde değişkenliğin sebepleri arasında yer almaktadır.
 • Farklı renk ve tipe sahip olan koltuklar, değişik tasarım ve konforlu yapıya sahip olması ile de ön plana taşınmaktadır.
 • Gerek çevreye gerekse de insanın fiziksel yapısına dost olacak şekilde tasarlanmaktadır.
 • Her tür test aşamasından geçtikten sonra piyasaya sürülen konferans salonu koltuğu modelleri, iş dünyasının yaşam alanı içerisinde sağlık özellikleri içermesi ve toz oluşumunu önlemesi seçenekleri de göz önünde bulundurularak imal edilmektedir.

Konferans Salonu Sandalyesi

Konferans salonu sandalyesi birçok seçenek sunmaktadır. Özellikle koltuk yüzeylerinde file kullanılması, konforu ve kaliteyi arttırdığı gibi sağlıklı bir yapı da insanlara ikram etmektedir. Hakiki deri ile suni deri kullanılan modeller çok fazla tercih edilmektedir. Kırmızı ile siyah rengin yoğun olarak talep edildiği görülmekle birlikte, mavi renk gibi seçenekler de iş dünyası tarafından değerlendirilmektedir. Plastik konferans salonu sandalyelerinin tercihi, konfor ve rahatlık özellikleri içermesi gibi ihtiyaçlara cevap vermesi şartı ile seçenek olarak kullanılmaktadır. Yan kol desteği aranan modellerin yanı sıra, büyük boy ve tekerlekli modeller de aranmaktadır. Ayrıca çok yönlü dönebilen ya da sabit ayak özellik içeren konferans salonu sandalyeleri de kullanılmak için tercih edilmektedir.

Konferans Salonu Koltuğu Ölçüleri

 • Konferans salonu koltuğu ölçüleri noktasında çok fazla seçenek sunulmaktadır.
 • Bir yanda çalışanın sağlığını koruma amacı güdülürken, diğer yanda çalışanların yorulma emareleri göstermeden, iş yerinin en üst düzeyde verimli halde devam etmesi güdülmektedir.
 • Konforun yanı sıra belli bazı standartlara sahip olması beklenen konferans salonu koltuğu ölçüleri, modellerin detaylı incelenmesi ve çalışanların vücut hatlarına uygun özellikler içermesi gibi seçimlere sebep olmaktadır.
 • Beden yapısına göre koltuk seçmek, kilo ve boy ölçüsünü dikkate almak ne kadar önemli ise sırt gibi vücut fonksiyonlarını koruyacak özellikleri dikkate almak da o kadar önemli gösterilmektedir.