Gösterilen sonuç sayısı: 20

Göstermek 9 24 36
Ofis Workstation masaları bazen tek kişili bazen de birden fazla kişinin çalışabilmesi için tasarlanmış separatörlü, dolap ve çekmeceli özel alanlardır. Çoklu çalışma masaları olarak adlandırılan workstation’lar küçük ofislerde verimli çalışma alanları oluşturmak için ideal mobilyalarıdır. 4’lü, 6’lı bile çalışma masaları olabilir. Böylece sınırlı olanlarda geniş bir alan gerekmeden çalışma ortamı temin edilebilir. Ofislerin ihtiyaçları belirlenirken özenli bir çalışma yapılması gerekmektedir.

Ofis Workstation Fiyatları

Ofis workstation fiyatları, oldukça çeşitlidir. Her bütçeye hitap eden çalışma masaları bulmak mümkündür. 2,4,6 kişilik seçenekleri ile çok farklı fiyat aralığında geniş ürün yelpazesine ulaşmak mümkündür. Dilerseniz online dilerseniz de fiziki mağazaları inceleyerek fiyat araştırması yapmak mümkündür. Malzeme kalitesi, desen, renk ve tasarım detayları fiyat skalasını belirlemektedir. Optimum alan kullanım imkanı vermesiyle yeni ofis trendlerinden biri olmuştur. Doğal renkler ve malzeme kullanımı aşırılığı yok ederken her gün küçülen ofis ortamları ile seçilen ofis mobilyaları artık fonksiyonelliğe ve sadeliğe doğru yönelmektedir. Geçmişte büro dekorasyonu dendiğinde sadece ahşaptan imal edilen, masif ve tek kişilik büyük çalışma masası modelleri akla gelirdi. Şimdi ise iç mimarinin ve dekorasyonun özel bir sektör haline gelmesiyle büro içi tasarımlar ve iş alanlarının özel tasarımı başlı başına göz önünde bulundurulur oldu. Teknik ekiplerle birlikte özel tasarım üretilen masalar çok detaylı hesaplamalarla ortaya çıkmaktadır.

Workstation Ofis Masaları

 • Workstation ofis masaları, ofis çalışma takımları olarak da nitelendirilmektedir.
 • Ofis mobilyalarında en modern çizgi olan workstation’lar çok fonksiyonlu personel masa takımı ürünlerdir.
 • Efektif iş mobilyaları arayan şirketler bu mobilyaları incelemelidir.
 • Çoklu çalışma masaları ayrıca keson, raf, dolap, çekmece gibi unsurlara gerek duymadan büyük kolaylık sağlamak için üretilmişlerdir.
 • Firma çalışanlarının konforu, rahatlığı, verimli iş akışı sağlayabilmek için tasarlanan bu masalar özellikle beyaz yakalı çalışanlar için bir nimettir.
 • Call center gibi sektörlerde çok kullanılmaktadır.

Ofis Masa Workstation

Ofis masa Workstation, ara separatörü, kablo toplayıcılığı, çekmeceli bölmeleri ile özel masa ünite gruplarıdır. Mesaisini çoğunlukla bilgisayar başında geçiren çalışanlar için bu istasyonlar muhteşem çözümler sunmaktadır. Gün içerisinde sabah 9 akşam 6 çalışan kişiler haftada yaklaşık 45 saatini masa başında geçirmektedir. Çalışanlar bu sürede rahatlık, kolaylık, ergonomi aramaktadır. Bu ortamda işçiden verimli çalışarak üretken olmasını beklemek bu tarz hayat kolaylaştırıcı mobilyalar ile mümkündür.

Ofis Masa Workstation 6 lı

 • Ofis masa workstation 6 lı en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. 8 ve 10’lu olan masalarda kullanılmaktadır.
 • Kompakt bir tasarımla başlayarak sonrasında çalışma masasını büyütmekte mümkündür.
 • Kare ve dikdörtgen şekilli masalardan ihtiyaca uygun olanı seçilebilir.
 • İşlevsellik ön planda olacak şekilde ofisin şekline göre masa düzenlemesine imkan veren masalarıdır.
 • Yurt dışında 90 lı yıllarda popüler olan bu mobilyalar 2000’li yıllar ile ülkemizde yaygınlaşmıştır.
 • Ofis bütçesinin destekçisi olan mobilyalar startup benzeri oluşumlarda ilk akla gelen eşyalar dandır.

Ofis Masası Workstation

Ofis masası workstation, sadece çalışanın bilgisayarını, ekranını konumlandırmak için kullanılmamaktadır. Bölmeli çalışma alanları yaratmak artık çok kolay. Modern çizgilere sahip olan bu mobilyalar farklı kom binler oluşturmak mümkündür. Bilgisayar masalarından çok farklı tasarlanan bu masaların genellikle metal ayakları, mel amin kaplı ahşap gövdeleri bulunmaktadır. Renk ve desen seçenekleri de oldukça fazladır. Birçok farklı model seçeneğinden ihtiyacınıza uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

Ofis Mobilya Workstation

 • Ofis mobilya workstation, ofis büro masalarında ana renk çeşitleri beyaz, kiraz ağacı, tik ağacı, hareli ceviz, barok ceviz, Milano ceviz, lefkas meşe, antrasit ve siyah olmak üzere 9 ayrı renk çeşitleri vardır.
 • Çok farklı belirli ebatları bulunurken standartların dışında firmaya özel üretimlerde yapılmaktadır.
 • Hatta sadece 2 kişilik masa sayın alarak daha sonra duruma göre ekleme yaparak masaları büyütmekte olasıdır.

Ofis Mobilyaları Workstation

Ofis mobilyaları Workstation, ofis için çalışma takımlarıdır. Tam olarak anlamı çalışma istasyonudur. Gerçek anlamda birden fazla kişinin aynı alanda çalışması için gerekli tüm malzemeleri kullanım ve saklama alanı sunan platformlardır. Birçok marka bu tür ürünlerin hem üretimini hem de satışını yapmaktadır. Ürünlerin teslimatı ve kurulumu firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Çoklu çalışma masası olarak da adlandırılmakta dırlar. En büyük avantajları, kablo kirliliği yoktur. Kaliteli bir görünüm sağlayan bu özelliğin yanında meslek gruplarına göre ayarlanabilen farklı özellikler eklenebilmektedir. İhtiyaca göre şekillenebilen tasarımlar müşteri memnuniyetini sağlamak için en uygun mobilyalarıdır.