Gösterilen sonuç sayısı: 12

Göstermek 9 24 36

Sırtlı Tabure Krom Ayak

3.791,21

Sırtlı Tabure Plastik Ayak

3.510,38

Sırtsız Çemberli Tabure Krom Ayak

2.948,72

Sırtsız Çembersiz Tabure Plastik Ayak

2.316,85

Sırtsız Tabure Krom Ayak

2.948,72

Sırtsız Tabure Plastik Ayak

2.738,10

Tuna Bar Taburesi Yıldız Ayak

3.440,17

Yonca Flanş Ayaklı Bar Taburesi

3.650,79

Yonca Tekerlekli Bar Taburesi

3.369,96

Yonca Yüksek Sırtlı Tekerlekli Bar Taburesi

3.580,59
Bar tabureleri, oldukça fazla çeşit tabure ve sandalyeler bulunmaktadır. Genellikle normal tabure ve sandalyelerden yüksek olan  tabureler metal, ahşap ve birçok farklı malzemeden üretilen ayak kısmı ve plastik, ahşap, metal malzemeden oluşan gövde kısımdan bir bütün halinde oluşurlar. Oldukça fazla renk ve desen seçeneği ile her müşteri kitlesine hitap eden bar taburesi üretici firmaları piyasada bulunabilir. Sağlam ve güzel görünümleri ile oldukça popüler olan  tabureler her geçen gün daha çok sevilmektedir. Kullanışlı olmaları herkes tarafından cazip bulunmaktadır. Bunun dışında rahat olmadığını düşünen bir kesimde vardır. Özellikle topuklu ayakkabılarla bu sandalyeleri kullanmak bazı durumlarda rahatsız ve zor olabilmektedir.

Bar Tabureleri Fiyat

Bar tabureleri fiyat seçenekleri oldukça geniştir. Her bütçeye uygun bar taburesi bulunabilir. Güzide mekanların tercihi olan  tabureler şık tasarımları ile ilgi uyandırmaktadır. Bar sandalyesi seçilirken diğer mobilyalarla uyumuna da önem verilmelidir. Bar sandalyeleri genel olarak Amerikan mutfak olan alanlarda ve son zamanlarda evlerde de kullanılmaktadır. Kullanıldığı mutfaklar genel olarak ada şeklinde mutfakların etrafı dır. Bir mutfakta kullanmak için ideal sayı iki adettir. Evler ve dış mekanlar dışında eczane gibi bazı iş yerleri de bar sandalyesi kullanmayı tercih etmektedir.

Bar Tabureleri Satın Almak

 • Bar tabureleri satın almak artık çok kolaydır.
 • İster online mağazalardan ister markaların satış ofislerini bizzat ziyaret ederek talep edilen modeller hızlıca satın alınabilir.
 • Tabureler bar masasına uygun olarak yüksek üretilmektedir.
 • Bar tezgahına stant masa, banko, bistro masa gibi isimlerde verilmektedir.
 • Düğün, davet, açılış gibi organizasyonlarda kullanılmaktadırlar.
 • Ayrıca tabureler artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.
 • Evlerde en çok mutfak alanlarında bu sandalyeleri görmek mümkündür.

Bar Tabureleri Ucuz

Bar tabureleri ucuz, ekonomik modelleri ile de dikkat çekmektedir. Özellikle toplu siparişlerde fiyatlara ayrı bir iskonto uygulanmakta ve fiyatlar daha da düşmektedir. Bar sandalyeleri ile mekanlarda uygun fiyata şık bir tarz oluşturmak oldukça kolaylaşmıştır. Bar sandalyesi alırken dikkat edilmesi gerekene en önemli özellikler, sağlamlığı ve ergonomi bir yapıya sahip olmasıdır. Popüler olmaları ile birlikte çok fazla firma tarafından üretilmeye başlanan sandalyelere uygun fiyata ulaşmak artık mümkün olmuştur. Bar taburesinin bar sandalyesinden farkı herhangi bir sırt dayanağının olmamasıdır. Bar taburesi ile sıcak ve samimi bir ortam oluşturmak çok kolaydır.

Bar Tabureleri Ölçüleri

 • Bar tabureleri ölçüleri genellikle genişlik 40 santimetre, yükseklik 100 santimetre ve 7-8 kilogram ağırlık şeklinde tasarlanırlar.
 • En ideal bar taburesi yüksekliği ise 76 santimetredir.
 • Yükseklik ayarlanabilir şekilde olursa daha avantajlı olacaktır.
 • Bar sandalyesi seçilirken 72-80 santimetre yerden yükseklik tercih edilmektedir.
 • Amortisör özelliği ile rahatlık ve konfor sunan sandalyeler yüksekliği kişiye göre ayarlayabilme imkanı sunmaktadır.
 • Sandalyeler ayrıca 360 derece de dönebilmektedir.

En Ucuz En İyi Bar Tabureleri

En ucuz en iyi bar tabureleri için online satış platformları günümüz dünyasında en uygun fiyat alternatiflerini sunan satış noktalarıdır. Artık bizzat mağazaya giderek ürün almak demode olmakta tüm satın alma süreçleri neredeyse İnternet üzerinden tamamlanmaktadır. Çok çeşitli markalardan bar taburesi fiyat araştırması yapılabilir. İkinci el piyasası da tercih edenler olursa yine İnternet üzerinden birçok satış uygulamasından uygun fiyata sandalye temin etmek mümkün olacaktır. Portatif ve şık kullanım alanları ile tabureler için en uygun malzemeler plastik ve metaldir. Klasik ve Retro gibi tarzlar dışında farklı marka ve modellerle çok uygun fiyatlı taburelere ulaşmak artık çok basittir. En ucuz tabureyi bulmak için günlerinizi harcamanıza artık gerek yoktur. Pandemi sonrası değişen hayat şartlarımızdan biri de alışveriştir. Artık akla gelen her şeyi İnternet sitelerinden almak çok daha kolay.

En Uygun Bar Tabureleri

 • En uygun bar tabureleri için tabure ya da sandalyenin ne tür bir mekanda nasıl kullanılacağı belirlenmelidir.
 • Genellikle kafe, bar, restoranlarda tercih edilen tabureler kollu ya da kolsuz olabilmektedir.
 • Çok farklı model seçenekleri vardır.
 • Farklı bir havası olan bu sandalyelerin kullanımı ortamda büyük bir fark yaratmaktadır.
 • Estetik şıklık peşinde olan kişilerce tabureler yaşam alanlarında kullanılmaktadır.
 • Dekorasyon dergilerinde de sıkça görülen bu tabureleri farklı kombinasyonlarda kullanarak ortamlara hareketlilik sağlamak çok kolay olacaktır.
 • Tam ihtiyacınız olan tabureyi bulmak için saatlerce mağaza dolaşmanıza artık gerek yoktur.
 • Sadece birkaç İnternet sayfasında gezinerek birkaç tık ile hayalinizdeki mobilyaya hem de en ucuz haliyle ulaşmak mümkündür.