Gösterilen sonuç sayısı: 43

Göstermek 9 24 36

A Plus Masa Takımı

28.600,00

Lee Yönetici Takımı

26.125,00
İş yaşamı içinde muhtelif türden kullanılan objeler yer alıyor. Bunlar arasında özellikle beyaz yakalıların dünyasında personel takımları başlı başına özel ve önemli bir yer teşkil ediyor. Çünkü beyaz yakalı olarak çalışan insanlar masa başında çalıştıkları için doğal olarak kendilerine en uygun olan çalışma masası ve diğer ürünleri kullanarak işlerini yapıyor. Burada da kapsam son derece geniştir. Farklı ihtiyaçlar için olan çok değişik türden iş mobilyaları vardır. Nitekim ana hatları ile personel takımlarını iş mobilyası sınıfında adlandırmak net bir biçimde mümkündür.

Personel Takımı

Personel takımı olarak ifade edilen olgu çalışma masası ve ofis koltuğundan oluşan ikili settir. Burada markasına göre çok değişik modeller vardır. Geniş olanlar, klasik tarzda olanlar, çok daha modern tarzda olanlar, makam koltuğu ve makam masası biçiminde olanlar, sekreter vb. işler için daha minimal tarzda olanlar en başta söylenebilecek olanlardır. Tahta, masif gibi materyaller en çok kullanılan malzemelerdir. Bunun yanı sıra demir, kumaş olarak deri kullanılanlar da sıklıkla insanların karşısına çıkar. Dikdörtgen olanlar olduğu gibi, oval ya da kare tarzında olanlar da sıklıkla insanların karşısına çıkar. Yani çok değişik modeller mevcuttur. Yine bu modellerin bazılarında demir ve ahşap gibi malzemeler birlikte kullanılmış durumdadır. Son derece modern tasarımlı olan personel takımları birçok firmanın ürün gamınd yer alır.

 Personel Takımı Fiyatları

 •  Personel takımı fiyatları her zaman için farklılık gösteren bir durumdur.
 • Fiyatları belirleyen birbirinden farklı olan unsurlar vardır.
 • Bunların en başında kullanılan malzeme gelir.
 • Eğer birden fazla malzeme kullanılıyor ise o zaman her bir malzemenin fiyatları personel takımına yansır.
 • Personel takımlarının fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur üreticisi olan firmanın fiyat politikasıdır.
 • Ürün tasarımı herhangi bir koleksiyona ait özel bir ürün olup olmaması, satış noktası gibi her bir faktör de rakamları değiştirir.
 • Ayrıca outlet olarak kabul edilebilecek olan ürünlerde fiyatlar biraz daha uygundur.
 • Yine kampanya dönemlerinde bu tür ürünler çok daha uygun fiyata satın alınabilir.
 • Yani baştan personel takımları için net bir rakam verilemez.

 Personel Masa Takımı

Personel masa takımı olgunun kendisinden de net bir biçimde anlaşılacağı gibi ofis mobilyaları içinde personelin kullanacağı masa takımıdır. Masa takımları kavramı personel takımı kavramı ile benzerlik gösterir. Yani bu takım bir masa bir sandalye ve yanında diğer aksesuarlardan oluşur. Bu takımlar kimi zaman sadece ikili olarak satışa sunulmaktadır. Çok değişik modelleri vardır. Çekmeceli olanlar, koltuğu deri tarzında olanlar, minimal tarzda olanlar, ortopedik tarzda olanlar gibi çok değişik modeller vardır. Tamamen iki tarafı kaplı olanlar, yine yan tarafı dolaplı olanlar, raflı sistemi olanlar gibi çok değişik modelleri olanlar vardır. Masa takımları genelde kullanılacak olan kişinin statüsüne göre değişir.

 Personel Çalışma Takımı

 •  Personel çalışma takımı denilince insanların kendi yaptıkları işe uygun bir biçimde hazırlanmış olan koltuk takımları yer alır.
 • Bu personel çalışma takımları beyaz yakalıların dünyasında çok fazla düzeyde kullanılır.
 • Yine bu noktada ağırlıklı olarak tahta kullanılır.
 • Masif son yıllarda personel çalışma takımlarında son yıllarda en çok kullanılan malzemelerdir.
 • Personel çalışma takımları içinde mimarlar için mühendisler için olan özel personel takımları vardır.
 • Çalışma takımı içinde özel çizim masaları olanlar vardır.
 • Özel çekmeceli olanlar vardır.Yani kapsam son derece geniştir.
 • Fiyat olarak da ürün özelliklerine göre rakamlar değişir.
 • Çalışma takımları ayrıca arkasında dolabı olanlar da vardır.
 • Yine arkasında özel sehpası ve sandalyesi olan takımlar da vardır.

 Personel Ofis Mobilyaları

Personel ofis mobilyaları denilince üstte yer alan ürünler ilk olarak akla gelmekle birlikte bunlar dışında olan ürünler de vardır. Bunlar arasında farklı büyüklüklerde olan toplantı masaları, makam masaları,karşılama bankosu, ikili çalışma masası, değişik ebatlarda olan dolaplar, etajerli olan çalışma masaları, kitaplık, özel türden olan dolaplar, tamamen ofis mobilyalarının tamamını kapsayan setler, gibi çok değişik türden ürünler vardır. Ahşap, masif gibi malzemeler yine burada kullanılan malzemelerdir. Burada ürün seçerken bilinmesi gereken şey kullanılacak olan yere, yapılacak olan işe bağlı olarak değişmelidir. İşin finansal kısmı ise en son düşünülmesi gereken bir husustur. Kaliteli, bilinen markaların işlevsel olan ofis mobilyaları tercih edilmesi son derece önemli olan bir kavramdır. Özellikle malzeme son derece önemlidir.