Gösterilen sonuç sayısı: 21

Göstermek 9 24 36

Bigboss Şef Koltuğu

13.673,00

Felix Şef Koltuğu

9.784,50

Genova Boyalı Kol Şef Koltuğu

8.514,00

Genova Lazer Kol Şef Koltuğu

9.790,00

İkon Şef Koltuğu

12.347,50

Liva Şef Koltuğu

13.106,50

Loft Şef Koltuğu

8.640,50

Milano Çalışma Koltuğu

6.308,50

Movie Çalışma Koltuğu

5.511,00

Nasa Şef Koltuğu

6.270,00

Pandora Şef Koltuğu

11.396,00

Polo Şef Koltuğu

11.396,00

Rollins Ahşap Şef Koltuğu

8.547,00

Rollins Krom Şef Koltuğu

7.788,00

Rubi Şef Koltuğu

6.743,00

Sega Şef Koltuğu

12.914,00

Tokyo Ahşap Şef Koltuğu

9.784,50

Tokyo Krom Şef Koltuğu

9.592,00

Vendy Şef Koltuğu

5.720,00
Şef koltukları ofisinizde, sizi temsil edecek en iyi pozisyon konumundadır. Hayatınızın çoğu genelde burada geçer. Bu sebepten ötürü uzun süreli işlerinizde size ağrı yaramayacak ve yormayacak bir şef koltuğu her zaman hayatınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Fileli Şef Koltuğu

Fileli şef koltuğu iş yeri, ofis, ev ve oteldeki çalışma odalarında kullanılmakta olan, gösterişli, ergonomik ve rahat modelleriyle hepimizin tercih etmekten hoşlandığı koltuklardır. Alınmadan önce yerleştirileceği alanın büyüklüğü, kullanıcının konumu ve yerin dekorasyonuna uygun biçimde seçilir. Şef koltuklarını ister sabit, istersen izde geriye yatar ayarı istenilen düzende kullanabilirsiniz. Her renk ve modelde koltukları olmasına rağmen geneli kumaş kaplamalı veya suni deridir, ayakları ise genelde metal kaplamadır.

Şef Toplantı Koltukları

 • Şef toplantı koltuklarını, seçim yapmadan önce kullanılacak toplantı salonunun iç mimarisi ve büyüklüğü dikkate alınır.
 • Çünkü iş ortakları, paydaşlar ve müşterilere karşı intiba açısından, bu koltuklar son derece önemli bir husustur.
 • Fiyat analizine değinecek olursak; 500 tl ile 3000 tl arasındadır.

Müdür Koltukları

Müdür koltukları, oldukça zengin her çeşit ve fiyata sahip ürün gamı ile yalnızca müdürlere değil rahatlığı ve gösterişi seven her portföyden müşteriye hizmet etmekte. Aynı zamanda masaj özelliği olan müdür koltukları fiyatı oldukça yüksek olan ürünlerdendir. Müdür koltukları diğer koltuklara kıyasla daha geniş bir ölçüye sahiptir. Bu sebeple almak istediğiniz koltuğun yerleştirileceği alan ölçüleri hem fiyatı belirlemeye hemde dizayn açısından şık durmasına sebep olur. İş ortakları, müşteriler ve paydaşlar ile iş yerlerinde ziyarete ya da işe gidenlere karşı intiba bırakmak adına, ofis dekorasyonunun önemli bir parçası olan koltuklar konfor açısından son derece önemlidir.

Ortopedik Şef Koltuğu

 • Ortopedik şef koltuğu, vücudunuzun doğal duruşunu bozmadığı gibi vücut şeklini alma özelliği ile de en çok önerilen koltuk çeşitlerinin başında gelir.
 • Bu yönetici koltuğu sayesinde sağlayacağınız rahatlık ve konfor ile iş hayatınızdaki sorunlara daha spesifik ve doğru açıdan bakmanız kolaylaşacak.
 • Ortopedik koltukların çok şık durmadığına dair bir ön yargı olsa da bu kalıplaşmış fikirlerin aksine çok şık ve modern ortopedik koltuklarda bulmak mümkün.
 • Omurga ve beli destekleyen koltukları seçerek bedensel sağlığınızı korurken bu sayede konforlu bir hayatta sürebilirsiniz.

Büro Şef Koltukları

Büro şef koltukları karar vermeden önce kullanılacak mekanın iç mimari ile büyük yapısı dikkate alınmalıdır. Eğer koltuklardan önce alanın diğer mobilyaları hazırsa, söz konusu mobilyalara uyum göstermesi tercih edilebilir. Koltuğu kullanacak bireylerin fiziki yapısını ön planda tutmak gerekir. Yönetici koltuğunun; fonksiyonel, şık, rahat, ve ergonomik olması oldukça önemlidir. Kullanıcının rahatlığı, boyun sağlığı ve bel ağrıları için hem kendisi hem de iş açısından önem arz etmektedir.

Şef Koltuğu Fiyatları

Şef koltuğu fiyatları, üretilmekte olan koltuğun teknik özelliklerine, malzeme çeşidine göre değişiklik gösterir. Plastik malzemeye sahip koltuk fiyatları diğer özelliğe sahip koltuklardan daha uygundur. Aynı zamanda düz renk kumaş, yalıtım malzemeleri gibi etkenler koltuk fiyatlarında önemli etkendir. Genel olarak fiyat aralığı 1000 TL ile 2500 Tl arasındadır.

Ofis Şef Koltuğu

Ofis şef koltuğu tavsiyelerinden bahsedecek olursak; Ayak kısımlarının yüzeye zarar vermeyecek yalıtımlı materyalden üretilmiş olması gerekir. Keçe, yer tutucu ve plastik yumuşak ayaklar zemine zarar vermeden, masada çalışırken ya da aniden kalkarken kolay hareket edebilmenize yardımcı olur.

Beyaz Şef Koltuğu

Beyaz şef koltuğu uzun ömürlü olması hususu da önemli olduğu için konforlu rahat ve konforlu bir yapıya sahip koltuklar tavsiye edilmektedir. Yönetici koltuğunuzun kumaş özelliğine gelecek olursak terleme yapmamalı ve uzun süreli çalışmaya uygun olmalıdır. Seçilecek yönetici koltuklarını baş, boyun, bel destekli, kollu, yüksekliği ayarlanabilir olması ve tekerlekli olması önemlidir.

En Uygun Şef Koltukları

En uygun şef koltukları konusunda sizlere yardımcı olacak birkaç koltuğu sizler için derledik. Gelin hep birlikte inceleyelim:
 • Tamamen yerli üretim ve fiyat performans açısından başarılı bir üründür.
 • Estetik ve modern bir görünüme sahiptir. Online alınacağı zaman Amortisör, oturma bölümü ve ayak takımı ile beraber teslim ediliyor.
 • Önerilebilecek en kullanışlı uygun bir koltuktur. Tüm parçalarının yerli üretim olması ile beraber 2 yıl garantilidir.
 • Sağlam ve havalı bir modeldir. Uzun süre kullananların tavsiye ettiği bir modeldir.
Uygun fiyatlı şef koltukları fiyatı yaklaşık olarak 400 TL ile 1000 TL arasındadır.