Tek bir sonuç gösteriliyor

Göstermek 9 24 36
Harita plan dolabı, içerisinde harita, mimari ve proje çizimlerinin yer aldığı kilitlenebilir metal dolaplardır. Genellikle mühendis, ressam, mimar, tasarımcı vb. alanlarda kullanılmakta olan bu dolaplar, mühendislik ve mimarlık bürolarının olmazsa olmaz unsurudur. Harita plan dolabı üretiminin sağlanabilmesi için min. 0,70 mm A-1 soğuk sac kullanımı gerçekleşmektedir. Bu dolaplarda kullanılmakta olan boyalar antibakteriyel özelliğe sahip olup, insan sağlığını tehdit edecek ya da zarar verecek içerikler üretmemektedir.

Harita Plan Dolabı Fiyatları

Harita plan dolabı fiyatları. Metal olanlar, birbirinden özel renkleriyle, ürünün sac kalınlığı vb. durumlar göz önüne alınarak belirli değişiklikler meydana gelebilmektedir. Çelik dosya dolap fiyatlarında üretim aşamasındaki metalin kullanım dayanıklılığı aslında önemli bir role sahiptir. Harita plan dolabındaki fiyat analizi konusunda önemli etkenlerden biri de dolabın depolama alanının ne durumda ya da seviyede olduğudur. Bu dolapların fiyatını belirleyen bir diğer unsur ise katsayısı, derinliği ve boyutudur. Bu dolap modelleri kullanıcılarına gerekli düzeni ve pratikliği sağladığı için en çok tercih edilen dolaplar arasında yer alır.

En Uygun Harita Plan Dolabını

 • En uygun harita plan dolabını, etkileyen bir başka husus ise döviz kuruna bağlı kalınarak üretimdeki girdilerin meydana gelmesidir.
 • Bu sebepten ötürü döviz kurundaki hafif çapta dalgalanmalar bile harita plan dolabının uygunluğu açısından önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Bunun yanında uygun fiyatlı olmalarındaki bir diğer etken çekmecelerdeki ray sistemi (rulmanlı ray, teleskopik ray) veya çeşitlerinin oluşturduğu tablodur.
 • Kısacası belirtecek olursak; metal, ahşap, çekmeceli, plastik türdeki çeşitli harita rafları veya harita dolapları hayat kolaylaştıran ve estetik görüntü seçeneği sunan özellikleriyle gereken dosyalama ihtiyaçlarınızı düzenli bir dosyada toplamanıza yardımcı oluyor.
 • Aynı zamanda seçkin olan bu dolap sistemleri geniş fiyat aralığı yola sayesinde talep eden herkese istenilen düzeni hiç kuşkusuz sağlıyor.
 • Metal kapaklı harita dolapları farklı çeşit ve markalarda piyasaya sunulur.
 • Siz de bütçenize en uygun olabilecek metal harita dolap modelini dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

En Ucuz Harita Plan Dolabı

En ucuz harita plan dolabı fiyatları ürünün mevcut kalitesine göre değişiklik göstermektedir. İmalatçı, kalite ve markaya göre dolabın ucuzluğu değişmektedir. Sizlerde birbirlerinden farklı markalar tarafından üretilmekte olan harita plan dolabı model seçenekleri arasından depolama alanınıza, boyutuna göre en ucuz ve uygun olacak dolabı seçebilirsiniz. Sağlam olan çelik levhaların bir araya getirilmesiyle meydana gelen bu dolap şekillerinin fiyatı diğerlerine nazaran biraz daha fazla olabilmektedir. Genel olarak ele aldığımızda kullanıcının fiyat açısından da ulaşılabilir düzeyde yer alması bakımından sıklıkla tercih edilmektedir.

Harita Plan Dolabı Modelleri

 • Harita plan dolabı modellerinin hepsi çalışanlar için muhakkak kolaylık sağlamaktadır.
 • Harita plan dolapları kullanıldıkları alan çerçevesinde farklı modellerde piyasaya sunulur.
 • Metal harita dolaplarını dilerseniz taşınabilir özellikte dilerseniz de duvara monte ederek tercih edebilirsiniz.
 • Hem ağırlıklarından ötürü düşme riski durumunu en aza indirger.
 • İş yerinizde bir depolama alanına çokta ihtiyaç duyulmuyorsa eğer daha minimal boyutlarda metal harita dosya dolaplarını tercih edebilirsiniz.
 • Plastik ya da metal harita dolap rafı seçenekleri de depolama alanı açısından sizlere tasarımda şıklık katarak daha da kullanışlı bir hale getirir.
 • Harita plan dolabının demir modelde olması ise, sel ve yangın gibi a gelişen faktörlerde ahşap olan modellerine nazaran daha az hasar alır.
 • Bunun yanında çekmeceli, merdivenli ve kilitli olması da önemli evrak ve projeler adına güven arz eder.
 • Harita plan dolapları genelde dkp çelik saçtan üretildiklerinden dolayı dayanıklılık seviyeleri fazladır.
 • Plan, proje ve harita çizimlerinin içerisinde güvenle tutulup, korunan çekmeceli plan dolaplarınız ile projeleriniz güvenli bir biçimde muhafaza edilir.

Harita Plan Dolabı Firmaları

Harita plan dolabı firmaları; birbirinden güzel ve seçenek sayısının fazla olduğu dolapları özel ve resmi kurumlardan sıklıkla tercih ederler. Harita plan dolapları mühendislik ve mimarlık firmaları, askeriye, emlak ofisleri, okullar, üniversiteler ve tüm resmi kurumlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bazı amaçlar doğrultusunda farklı ürün kullanımı sağlanarak depolama alanınızı düzenleyip, tertipleme fırsatı sunan harita dolapları aslında birbirinden farklı materyallerden yapılmaktadır. Örnek verecek olursak; yanma riskine karşı önlem almak istediğiniz dosyalarınız için metal plan dolabını tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde raflar için gerekli olan ahşap ya da plastik raf sayesinde estetik ve kullanışlı bir ürün almış olursunuz.