Tek bir sonuç gösteriliyor

Göstermek 9 24 36
Sinema severler için izlenecek film kadar sinema koltuklarının özellikleri de bir o kadar önemlidir. Sinema salonları izleyiciye hitap etmekle beraber genel dekorasyon düzeneğinin film izlemek adına ideal bir tarzda olması gerekmektedir. Bu sayede sinema salonu koltukları da filmden zevk almamızı sağlayan önemli bir etkendir.

Sinema Koltuğu

Sinema koltuğu, bir zamanlar pandemi vesilesiyle sinemalar kapalı olmasına rağmen boş zamanlarda hepimizin yapmaktan büyük keyif aldığı aktivitelerden biri de sinemaya gidip film izlemektir. Tabi daha öncede bahsettiğimiz gibi film kadar koltuklar da bu hususta çok önemlidir. Koltuklar hem küçük hemde çok büyük projelere eşlik etmek adına tercih sebebidir.

Ev Sinema Koltuğu

 • Ev sinema koltuğu yüksek derece mühendislik teknikleriyle dünya genelinde uygun biçim ve ölçüde üretilen ve üretilmekte olan modern koltuklar, ister yatırımcıların isterlerse de bireysel izleyicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitliliği sahiptir.
 • Koltuklar tasarlanırken ortopedik özelliği ile beden sağlığına son derece önem verildiğini görebiliyoruz.
 • Sinemalarda daha çok siyah deri koltuklar kullanılmaktadır.
 • Sinemada filmin soluksuzca ve sonuna kadar pür dikkat izlenebilmesi için koltuklarındaki konforun üst seviyede olması gerekir.

Sinema Çift Koltukları

Sinema çift koltuklarının birden fazla çeşidinin olmasına rağmen seminer ve konferanslarda koltuk seçimi bir tık alt seviyede olur. Çünkü sinema eğlence işi olduğu için rahatlık daha maximum seviyededir. Ayrıca sinema koltuğu tercihi yapmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır.

Sinema Koltukları Fiyatları

 • Geçmişten bu yana sinema koltukları fiyatları teknolojik gelişmelerden gerekli payı alan koltukların teknik özellikleri ile modeller çeşitlendi.
 • Sinema salonları; hem vip sinema salonları hemde evlerde kullanılmak üzere tasarısı yapılmış olan koltukların teknolojik özellikleri, kullanım amacına ve kullanılışına göre belirli değişiklikler göstermektedir.

İkili Sinema Koltuğu

İkili sinema koltuğu fiyatları ile doğrudan bir etken olarak karşımıza çıkabilir. Bu etkenleri belirleyen en önemli sebepler ise; duvara sıfır teknoloji sayesinde yer tasarrufu sağlamak, led numaralandırma, ayarlanabilir aydınlatma, USB bağlantısı, bardak vs. tutucu ve kol dayanağıdır. Bakım maliyetleri kolay ve ucuz bir şekilde yönetilecek olduğundan, kurulum ücreti için güzel bir maliyet avantajı söz konusudur.

A Plus Sinema Koltukları

 • A plus sinema koltukları ise seçeneklerin sınırsız olmasının da yanında kişilerin talep ve isteklerine uygun biçimde imalat edilerek sinema severlerin son derece iyi, kullanışlı ve rahat oluşunu üst noktalara taşımayı başarmıştır.
 • Bu bağlamda sinema severlerin beklediklerini karşılayan a plus koltuklar geniş ürün ağıyla satışa farklı tasarım, kumaş ve renk seçenekleri sayesinde ortamın tasarımına uyum sağlamıştır.
 • A plus koltuklarında kaliteli sünger, metal iskelet ve kaliteli kumaşlardan yapılmıştır.
 • Ayrıca bu kumaşlar yanmaz,solmaz, terletmez ve kolay temizlenebilir.

Next Level Sinema Koltukları

Next level sinema koltukları perdesinden her detayına, filmi daha konforlu ve keyifli kılmak adına özel olarak tasarlanmışlardır. Bu koltuk modeli atmosfer içerisinde maximum düzeyde paya sahip. Sinema salonlarının belkide başrol oyuncusu konumundaki bu koltuklar ister evde isterseniz de sinema da kullanım şekli açısından vücut anatominize uygun şekilde üretilmektedir. Özel mimarı yapısıyla film aralarında bile sizi yerinizden kalkmak istemeyeceğiniz düzeyde rahat tutar.

En Ucuz Sinema Koltukları

 • En ucuz sinema koltukları, film izlerken ki ortamı daha anlamlı kılan donanımla doğru orantıya sahiptir.
 • Ürün ve üretim çeşitliliği sayesinde her talep ve bütçeye uygun şekilde tasarlandıkları için ucuz fiyatlı koltuklar bulmak zor olsada mümkün.
 • Fiyat belirlemede öncelik olarak ihtiyaçlar incelenir ve ona göre plan projelendirme yapılır.
 • Fiyatlar her ne kadar sabit tutarda olmasalar da birinci sınıf İşçilik ve yüksek malzeme imalatı yapılmakta olan modern donanımlı koltukların fiyatı, diğer koltuklara nazaran daha ucuzdur.
 • En ucuz koltukların fiyat aralığı 100 TL ile 1500 TL arasındadır.

En Uygun Sinema Koltukları

En uygun sinema koltuklarını, fiziki rahatlıkla ve tasarımına ithafen estetik görünümü sinema koltuğu fiyatlarının uygunluğunu göre çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlilik içinde sizlerde kendi bütçenize ve standartlarınıza uyacak uygun koltuk modelini seçebilirsiniz. Koltuklar için birden fazla sayıda yenilik taşıyan stil ve fonksiyonel özellikler inşa edilmiştir. Koltukların uygun oluşunun yanında kavisli ya da düz konfigürasyonda kurulabileceğinden, düzen konusunda bir endişe duymanıza kesinlikle gerek yoktur.