121 sonuçtan 1-90 arası gösteriliyor

Göstermek 9 24 36

A Plus Masa Takımı

18.700,00

Aliya Makam Takımı

132.000,00

Alize Makam Takımı

43.450,00

Bethon Yönetici Takımı

99.000,00

Condor Design Yönetici Takımı

23.045,00

Cris Makam Takımı

61.050,00

Exclusive Yönetici Takımı

35.750,00

İtalyan Lukens Makam Takımı

57.750,00

İvonna Makam Takımı

49.500,00

Kilim Yönetici Takımı

20.900,00

Kütük Masa Takımı

43.450,00

Lee Yönetici Takımı

17.050,00

Madalyon Makam Takımı

110.000,00

Messina Makam Takımı

34.485,00

Mini X Design Yönetici Takımı

20.350,00

Model Yönetici Takımı

40.700,00

Modern Yönetici Takımı

31.986,90

Oscar Makam Takımı

51.700,00

Paris Makam Takımı

123.200,00

Pierra Makam Takımı

57.035,00

Royce Makam Takımı

75.625,00

Santiago Makam Takımı

45.595,00

Seul Makam Takımı

45.375,00
Yönetici takımı, mobilyaların en büyüğü ve en önemlilerinden biridir. Takım masa, sandalye, sehpa gibi mobilyalardan oluşmaktadır. Yönetici masa takımları her üst düzey idarecilerin odasında olmazsa olmaz eşyalar grubudur. Bazen sadece büyük bir masa ve yönetici koltuğu bazen se tüm odayı saran bir tarz eşyalar grubudur. Her kesimden kitleye ve bütçeye hitap edebilen yönetici takım çeşitlerine piyasada rastlamak mümkündür. İş yerlerinde, plazalarda, ofis bazlı tüm çalışma alanlarında her müdür ve yöneticinin ayrı ayrı odalarında özel mobilyaları bulunur.

Yönetici Takımı Fiyatları

Yönetici takımı fiyatları tercih edilen malzeme kalitesine, renk, desen ve ebatlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Her şirket sahibinin zevki ve öncelikleri farklıdır. Kişisel zevklerde tercihleri belirlemektedir. Ofis mobilyaları, koltukları, ofis bankoları, bekleme koltukları üreten ve satan onlarca firma olması her fiyattan ürüne ulaşmayı mümkün kılmaktadır. İster modern tasarlanmış özel bir ürün ile ofisinizi renklendirebilir ya da sade, klasik bir parça ile büronuzda şıklığı yakalayabilirsiniz. Standart ofis mobilyaları dışında kişiye özel üretim mobilyalarda yapılmaktadır. Geniş ürün yelpazeleri ile firmalara ulaşmak artık çok daha kolaydır. İnternet sitelerinden markaların mağazaları ziyaret edilebileceği gibi fiziki mağazalarda ürünleri görüp dokunarak incelemek için en iyi fırsatları sunmaktadır. Firmalar zaman zaman çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar takip edilerek alışverişler daha da uygun fiyatlı hale getirilebilmektedir.

En Ucuz Yönetici Takımı

 • En ucuz yönetici takımı bulmak için mağazaların online satış mağazaları detaylıca incelene bilmektedir. Son zamanlarda online alışveriş popüler olmuştur.
 • İğneden ipliğe her malzeme internetten üzerinden satın alınmaktadır.
 • Bu süreç kampanyaların bu platformlarda artmasını sağlamıştır.
 • Bazı durumlarda fiziki mağazalarda da çok uygun indirim kampanyalarına rastlanmaktadır.
 • Hem mobilya üretimi hem de satışını yapan firmalar iş yerinize gelerek sizin ofisinize özel uygulamalar yaparak özel tasarımlar yapabilmektedir.

Yönetici Masa Takımı

Yönetici masa takımı özellikle yeni nesil şık ve aynı zamanda konforlu takımlar en çok tercih edilen modellerdir. Hayat artık çok hızlı bir şekilde akmakta ve değişmektedir. Müşterilerin dinamik ve esnek tercihlerine hızlı çözümler bularak yanıt verebilen firmalar bu dönüşüme ayak uydurarak hayatta kalabilmektedir. Dünya değişirken her şey değişir. Doğal olarak kişilerin tercihleri de değişecektir.

Ofis Yönetici Masa Takımı

 • Ofis yönetici masa takımı, bir iş yerinde her ofisin farklı ihtiyaçlarına yönelik alternatif seçenekler sunabilecek markaların ürettiği mobilyalarıdır.
 • Takımın en mühim ve en büyük parçası yönetici masasıdır.
 • Makam masası olarak ta bahsedilen mobilya geçmişten günümüze bir evrim geçirmiştir.
 • Klasik ve standart masalar genellikle hantal olarak görülmektedir.
 • Günümüzde değişen mobilya anlayışı ile ergonomik masa ve sandalye arayışı başlamıştır.
 • İşlevsellik, rahatlık, kolaylık ilk önemli aranan nitelikler olmaktadır.
 • Minimal görünümler ve dizaynlar çarpıcı etkiler yaratmaktadır. Bunun yanında aşırı farklı uçlar ön plana çıkabilmektedir.
 • Müdür masası denilirken oluşan mesafeli hava artık pek tercih edilmemektedir.
 • Sıcak, samimi düşünülmüş detaylar ilgi görmektedir.

Yönetici Ofis Takımı

Yönetici ofis takımı en temel hali ile fonksiyonel bir masa ve bir koltuktan oluşmaktadır. İnsanların en çok vaktinin geçtiği ofisler insanları mutlu etmelidir. Dolaplar, kilitli masa tamamlayıcıları sehpalar gibi seçeneklerle yöneticiler özel eşyalarını özenle saklayabilmektedirler. En önemli mobilya malzemesi ahşap olmuştur. İncelikli bir yaklaşımla bir masa tasarlanırsa ahşap ile harikalar kolaylıkla yaratılabilir. Ahşap, dayanıklı, uzun ömürlü, kaliteli ve şık bir malzemedir. İster doğal haliyle kullanılabilir ister işlenerek bambaşka güzellikler ortaya çıkarılabilir. Bu noktada tek mühim nokta kreatif bir bakış açısına sahip olma gerekliliğidir. Tasarım aşaması tamamlandıktan sonra firmalar ürünü teslimatını gerçekleştirip kurulum aşamasına geçmektedir. Yönetici masaları takımlarında tüm ürünler montaj sonrası oluşabilecek hatalara karşı garantilidir. Müşteri memnuniyeti firmalar açısından oldukça önemlidir, kurulum sonrası tüm sorunlar hızlı ve etkili bir şekilde firmalar tarafından giderilecektir.

Yönetici Masa Takımı Fiyatları

 • Yönetici masa takımı fiyatları en düşükten en yüksek fiyat skalasında değişecek farklılıktadır.
 • Firmalarca, ofis mobilyaları için kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetine dayalı profesyonel üretim, satış, pazarlama ve teknik destek hizmeti sunulmaktadır.

Ofis Yönetici Takımı

Ofis yönetici takımı, günümüz iş dünyasına modern çözümler sunan yeni bir tasarım alanıdır. İnsan odaklı yaklaşımlarla ikinci evimiz olan ofisler hem kullanışlı olmalıdır hem de ergonomik. Bunun yanında göze de hitap etmelidir. Yeni nesil çalışma alanları da eski, köhne ofislerden oldukça değişiktir. Böylece sürekli yeni çözümler, yeni tasarımlar üretilmektedir. Sanatçıların da dahil olduğu bu iç mimarlık süreçleri bambaşka bir boyut kazanmış ve ortaya sanat eseri niteliğinde mobilyalar çıkmaya başlamıştır.

Yönetici Koltuk Takımı

 • Yönetici koltuk takımı, yaşam odaklı yaklaşımı olan firmalar tarafından değişen çalışma hayatına yeni deneyimler sunmak için çalışmaktadır.
 • Rahat ve kullanışlı ofis mobilyalarının çalışanlar üzerindeki olumlu etkileri olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir.
 • Mükemmel bir ofis mobilyası nasıl olmalı sorusuna verilen ilk cevap ise ergonomik ve sağlığa faydalı olması gösterilmelidir.
 • Haftanın en az 5 günü yaklaşık 45 saati ofiste geçen bir insan için sağlıklı olması dışında tasarımı da önem kazanmaktadır.

Yönetici Masası Takımı

Yönetici masası takımı, fileli ofis koltukları, yönetici koltukları, ofis kanepeleri, sandalyeler, puflar, tabureler, toplantı koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, misafir koltukları, bekleme koltukları, kitaplıklar, dosya dolapları, metal dosya dolapları, aksesuarlar, toplantı masaları, çalışma masaları, yönetici masaları gibi mobilyaları kapsamaktadır.

Compact Yönetici Takımı

 • Compact yönetici takımı, oldukça minimal bir yaklaşımla en az ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte mobilyalarıdır.
 • Sakin ve şık aynı zamanda basit ve kullanışlı mobilyalar artık küçük mekanlarda çalışmak zorunda olanlar için muhteşem çözüm önerileridir.
 • Compact ürünler yeni yaşam tarzlarının büyük bölümünü kaplamaktadır.
 • Küçük alanlarda büyük dünyalar kurmak zorunda olduğumuzda compact mobilyalar imdadımıza yetişecektir.

Ucuz Yönetici Masa Takımı

Ucuz yönetici masa takımı bulabilmek için araştırmak yeterli olacaktır. Bazı durumlar için ikinci el piyasasını takip etmekte yarar sağlayabilecektir. İkinci el eşyalar herkes için uygun olmayabilir. Kampanya dönemleri ve indirimli paketler takip edilmeli firmaların İnternet siteleri detaylı bir şekilde incelenmelidir.

Yönetici Takımı Modelleri

 • Yönetici takımı modelleri, sınırsız denebilecek kadar fazladır ve her geçen gün model sayıları artmaktadır.
 • Eskiden tek tip olan ofis mobilyalarında artık sınırlar zorlanmaktadır.
 • Yeni bakış açıları ve klasik anlayıştan uzaklaşmakla ortaya muhteşem görsel şölen şeklinde ofisler çıkabilmektedir.