Gösterilen sonuç sayısı: 25

Göstermek 9 24 36

A Plus Çalışma Masası

4.895,00

Exclusive Çalışma Masası

14.850,00

Lee Çalışma Masası

6.875,00

Line Çalışma Masası

10.835,00

Metal X Çalışma Masası

6.435,00

Mini L Çalışma Masası

8.140,00

Mini X Çalışma Masası

4.840,00

Wiken Çalışma Masası

14.850,00

Yakuza Çalışma Masası

7.425,00

Zara Çalışma Masası

15.400,00

Zet Çalışma Masası

10.725,00
Çalışma ortamındaki en köklü gereksinim olan çalışma masaları, kullanışlılık açısından işinize uygun ve konfor sağlıyor olması önemlidir. Yapılan iş seçeneğine göre değişiklik gösteren bir masa, performansınızı olduğundan fazla artırdığı gibi iş için uygun olmayan bir masa da performansını azaltma da bir o kadar etkili olabilir. Bu yüzden ofisiniz için gerek yöneticisi olsun gerek çalışanı, tüm çalışanların en uygun ve kullanışlı bir masaya sahip olması gerekir.

En Güzel Çalışma Masaları

En güzel çalışma masaları sürekli değişmekte olan ihtiyaçlara göre mobilya tercihleri ile iç dekorasyondaki yaratıcılık ve profesyonellik dokunuşlarla sabitlenebilir. Ofislerde sürekli kullanılmakta olan ofis masaları ise bu ortamın vazgeçilmez ögesidir. Bu sebepten ötürü ofis ortamlarının dekorasyonu sağlanmadan önce doğru planlama yapılmalı ve gerekli ihtiyaçlar doğrultusunda iş masalarının satın alım aşaması projelendirilmelidir. Çünkü nokta atışı yöntemler dahilinde yapılan dekorasyonlar, ofis çalışma masası çeşitlerinin doğru seçilmesi ile başlar ve belkide diğer mobilya modelleri ile şekillenir. Ofis masalarının kullanımında metal,ahşap, cam ve plastik kullanılmaktadır.

Çalışma Masasının Fiyatları 

 • Çalışma masasının fiyatları; sunulan modellerin gereksinim duyulan talepleri ve özellikleriyle doğru orantılıdır.
 • Fakat modellerin işlevleri ve tasarımları farklılık gösterdiğinden fiyatlarında da değişkenlik meydana gelmektedir.
 • Örneğin; genelde boyut olarak küçüktürler. Bunların fiyatları doğal olarak büyük olanlardan daha farklıdır.
 • Bazı tasarımlar yalnızca bir mobilyaya sahipken içlerinde takım halinde bulunan çeşitler de mevcuttur.
 • Bunları açacak olursak ; kitaplık, keson, etajer, sehpa ya da raf gibi seçeneklerden oluşur.
 • Yani kısacası belirtecek olursak yaklaşık olarak 1000 ile 2000 TL arasındadır.

Kullanışlı Çalışma Masaları

Kullanışlı çalışma masaları ölçüleri ile yakın standartlara yatkın olan fonksiyonel özellikteki modeller dinamik tasarımıyla hep göz kamaştırmayı başarmıştır. Ofis içerisinde bu seçenekler oldukça fazla değerlendirilmekte olan son derece kullanışlı çeşitler dendir. Bir danışmanın ya da sekreterin talep edeceği tüm konfor ürünleri daha önceleri düşünülerek düzenlenen pratik niteliklerdir. Bu fonksiyonel ürünleri aktif olarak kullanarak iş deneyiminizi ve dinamizminizi artırıp işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

İndirimli Çalışma Masaları

 • İndirimli çalışma masaları iş yerindeki masaların dekorasyonda belki de daha önemli olan nokta şıklığı yanında maliyetleri göz önünde bulundurmak olması gereken önemli bir kriterdir.
 • Bu yüzden önemli ve olmazsa olmaz bir ihtiyaç olan ofis masası, ucuz bir araştırma yapmak adına başlı başına bir iş yaratabilir.
 • Klasik ofis masa modellerinin çalışma masası fiyatları baz alındığında daha ucuz olduğu düşünülse de bu ürünlerin asıl ederi kullanılmakta olan malzeme türü ve möbleler in boyutuna ve kullanılan aksesuarlara göre fiyat değişikliği elbette yaşanır.

Güzel Çalışma Masaları

Güzel çalışma masaları ofislerin sürekli değişmekte olan ihtiyaçları baz alındığında mobilya seçimi, iç dekorasyonları da profesyonel ve yaratıcı dokunuşlarla değişkenliklere sebep olabilir. Home firmalarda görevli olan personellerin tüm gün kullanmakta olduğu  masalar ise aslında bu işin vazgeçilmez öğesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu düşünce ortamlarının düzen ve dekorasyonunda doğru planlama yapıldığı müddetçe iş masalarının tamamlayıcı unsurlarının satın alımı düzenlenmelidir. Doğru çözümler dahilinde yapılan bir dekorasyon, elbette home ofis masası çeşitlerinin gerekliliği ile başlar ve öyle de devam eder.

Özel Tasarım Çalışma Masaları

 • Özel tasarım çalışma masaları da talep edilen duruma göre tasarlanmış olduğundan istenilen özellikleri karşılar niteliktedir.
 • Tasarım açısından minimal ofis masaları bulunduracağınız ortamda fazlaca yer kaplamadığı için sizlere hem ferahlık hemde değerlendirilebilecek başka alanlar bırakır.
 • Ofis ortamını alışıla gelmişlikten uzak tutan ve farklı renk, şekil ve tarzların birleşimiyle meydana gelen mobilyalarıdır.
 • Misal alışılmış bir ofis koltuğunun tamamen kendi zevk ve tarzınıza göre baştan sona her detayını ince eleyip sık dokuyarak daha yaratıcı bir koltuk dizaynı tasarlayabilirsiniz.
 • Kısacası bu tasarımlar koltuklara farklılık kazandırırken mobilyalarınızı işlevsellik, estetiklik ve özgünlük kazandıracaktır.

En Kullanışlı Çalışma Masaları

En kullanışlı çalışma masaları satın alınmadan önce özenli projelendirilmenin yapılması gerekir. Çünkü bu çoklu masaların doğru bir ofis mobilyası için iş dekorasyonunun seçim, tasarım ve montaj süreçlerinin özenle düzenlenip takip edilmesi gerekir. Ofislerin temel gereksinimleri baz alınarak modern çizgilerle tasarımı yapılan workstation ofis masaları; kesonlar, çalışma sandalyeleri ve ofis koltukları paralel bir kombin oluşturmanıza yardımcı olur. Bu ürünler aynı zamanda çoklu ofis  masaları olarak da adlandırılabilir. Bahsetmiş olduğumuz bu çoklu  masaları açıklayacak olursak ikili, üçlü, dörtlü ve hatta altılı olarak bile tasarlayabiliriz. En azından bu sebeple tasarlanan ve yer tasarrufu yapılan ofis masaları, efektif iş mobilyaları olmasından ötürü oldukça tercih sebebidir. Çoklu ofis masaları kullanmakta olan metrekare ve ekiplerin çalışma düzeni açısından ayrı olarak yan raf, çekmece ve keson dolap gibi yan aksesuar neticesinde farklı ve şık ihtiyaçlar doğrultusunda daha da şekillenebilir. Kısacası çoklu çalışılan iş ve ofis ortamları için son derece kullanışlı olan bu ürünler, daha çok işverenler tarafından tercih edilir özelliktedir. Bu sebepten ötürü de çoklu bu ofis masalarını almak kalabalık çaptaki yoğun çalışma ortamları için net ve mantıklı bir çözüm olacaktır.

Değişik Çalışma Masaları 

 • Değişik çalışma masaları bir masada bir ya da daha fazla bölmeleri olan modellerdir.
 • Aynı masa üzerinde alanları değerlendirerek bölmeye yarayan bu model, aslında birçok kişi ya da personele gerekli olan çalışma alanını yaratmış olur.
 • Kalabalık çalışma ya da ofis ortamların bu model işverenler tarafından oldukça kullanışlı bir özelliktedir.
 • Bu türdeki masalar için rahatlık ve büyüklük son derece önemlidir.
 • Çünkü işten daha fazla verim alabilmek için masada saydığımız bu özelliklerin bulunması önemlidir.

Farklı Çalışma Masaları

Farklı çalışma masaları modern bir görüntüye sahip olmak istediğiniz eviniz ya da ofisinize adeta bütünleşir. Bu masa görünümleri son zamanların en çok tercih ettiği modellerin dendir. Böyle bir ofis masası istiyorsanız, iş yeri kurgusunda en etkili faktörlerden olan uzun ömürlü, ergonomik ve son derece şık bir tasarımdan oluşan masaları tercih etmeniz gerekir.

Profesyonel Çalışma Masaları 

 • Profesyonel çalışma masaları; mermer, tahta, metal ve plastik türdeki birçok farklı materyallerden üretilmekte ve şekil olarak da farklı bir giz bölmeye sahip modelden oluşmaktadır.
 • Ofisinize böyle bir masa almak istiyorsanız kendi bütçenizi doğrultusunda bir ürün tercih edebilirsiniz.

Yeni Model Çalışma Masaları

Yeni model çalışma masaları hem doğal hemde canlı renkler ile boyanmış tamamen kendi istediğiniz özellikler dahilinde bu şık masaya dilediğiniz şekilde sahip olabilirsiniz. Bu koltukların bulunduğu yerler, üretildikleri malzemenin dokusu ve kalitesine paralellik göstermektedir.

Orijinal Çalışma Masaları

 • Orijinal çalışma masaları hem görünümü hemde fiyatından kaynaklı mekanı göstermekte ve çalışma alanını belirlemekte olan işlevsel mobilyalar olarak karşımıza çıkmaktadır.