Büro mobilyası, ofis şeklindeki iş yerlerinde kullanılan çalışmayı kolaylaştırıcı gerekli olan ürünlerdir. Bunlar; ofis koltuğu, ofis sandalyesi, ofis masası, dolap, kitaplık, yönetici koltuğu ve diğer aksesuarlardır. Bazı bürolarda ofis çalışma grupları için özel mobilyalar üretilmektedir. Göze hitap etmesi dışında işlevsel olması beklenen mobilyaların en uygun fiyatlı dan başlayan en üst segmentte çıkan skalada ürün yelpazesi bulunmaktadır. İhtiyaç ve belirlenen bütçeye göre mobilyalar seçilebilmektedir. Sağlam ve dayanıklı olmaları da ayrı bir önem taşıyan mobilyaların uzun ömürlü olması beklenmektedir. Değişebilir fonksiyonel mobilyalar seçilebileceği gibi sabit mobilyalar da tercih edilebilir.

Büro Mobilyası Firmaları

Büro mobilyası firmaları, özellikle büyük şehirlerde oldukça fazladır. Önemli olan kaliteli malzemeyi uygun fiyata sunan firmayı bulmak olacaktır. Keson dolap çoğu iş yeri için vazgeçilmez bir parçadır. Çok amaçlı kullanılan keson dolap depolama dışında kişisel eşyaların uygun bir şekilde saklanması için üretilmiştir. Ofis mobilyalarının çekmeceli olması büyük kolaylık sağlamaktadır. Bazı durumlarda ofislerde ihtiyaç duyulan mobilyalar; sehpalar, yazı tahtaları, misafir koltukları, kasalar, kilitli dolaplar, atık sepetleri, etajerler ve çok daha fazlası olabilmektedir.

Büro Mobilyası Markaları

 • Büro mobilyası markaları. Vivense, Tuna Ofis, Nurus, Çalışkanofis, Zivella, İstanbul Ofis Mobilya, Ikea gibi birçok mobilya markası vardır.
 • Markalar hem kaliteli hem de herkesin ulaşabileceği bütçelerde çeşitliliklerde ürünler üretmektedir.
 • Her kesimden insana hitap edebilmek için çeşitli renk ve modelde mobilyalar üretmek müşterileri mutlu edecektir.

Modern Büro Mobilyası

Modern büro mobilyası, günümüz dünyasında bir reklam aracı gibi göründüğünden oldukça tercih edilmektedirler. Eskilerde uzun ömürlü, dayanıklı, hantal, büyük mobilyalar tercih edilmekteydi. Çünkü bu mobilyalar ekonomik ve hatta bazen işlevsel olmayan eşyalardı. Ama bu günlerde artık görünüm çok önemlidir. İş hayatında belirli bir yer edinmek ve satışları arttırmak için iyi bir imaj oluşturulmalıdır. İmaj oluşturmak ve korumak için de dış görünüm ile insanlar etkilenmelidir ve bu ilk olarak ofis görünümü ile sağlanmaktadır.

Ofis Büro Mobilyası Fiyatları

 • Ofis büro mobilyası fiyatları oldukça çeşitlidir.
 • Kullanılan malzeme, boyut, dayanıklılık, sadelik gibi birçok talep edilen boyut ile fiyat değişmektedir.
 • Ayrıca işçilik, kullanılan aksesuarlar da bütçede farklılıklar yaratmaktadır.
 • Özgün, kaliteli ve şık mobilyalara sahip olmak isteniyorsa belli bir bütçe belirlenmelidir.
 • Aynı zamanda nitelikli büro mobilyaları ile şirketinizin reklamını, promosyonunu yapabilir ve satışlarınızı katlayabilirsiniz.

Tasarım Büro Mobilyası

Tasarım büro mobilyası, artık oldukça popüler ürünlerdir. Tasarım ve tek olan ürünlerin değerli olduğu bu dönemlerde sanatçılar çok özel çalışmalarla çok özel ürünler ortaya çıkartmaktadırlar. Ayrıca bu ürünler sınırlı sayıda olmakla birlikte bazen tek bir tane olmaktadırlar. İnsanlar artık sanat ve sanatçıya kıymet vermektedir. Bu sanatçıların ürettiği özel ürünlerde o derece kıymetli ve pahalı olmaktadır. Bir tasarım mobilya markanın bir şekli, imzası olabilmektedir. Sıradan ve sıkıcı ofislerden hem müşteriler hem de çalışanlar artık bunalmıştır. Herkes bir farklılık, göze hitap eden bir hoşluk peşindedir. İnsanlar artık farklı görünümde orijinal firmalarla çalışmak istemektedirler. Artık marjinal tasarım bir mobilya alıp ofiste kullanarak marka reklamını yapabilmektedir.

Ucuz Büro Mobilyası Fiyatları

 • Ucuz büro mobilyası fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için ikinci el ofis mobilyaları piyasası araştırıla bilmektedir.
 • Özellikle büyük şehirlerde uygun fiyatlı sıfır ve ikinci el mobilya bulmak çok kolaydır.
 • Koltuk takımlarından çalışma masalarına, dolaplardan raflara birçok mobilya ofis için gerekli mobilyalarıdır.
 • Uygun fiyatlı mobilyaları bulmak için hem online mağazalardan hem de dükkanlarda gezip araştırma yapmak gerekecektir.
 • Günümüz ekonomik koşulları ile ikinci el eşya mağazaları her geçen gün artmaktadır.
 • Online olarak da artık birçok ikini el mobilya satış kanalı bulunmaktadır.
 • Özellikle pandemi döneminde online satış mağazaları her sektörde oldukça artmıştır.
 • İnsanlar bu platformlarda eşyaların kolaylıkla hemen satışa sundukları gibi ihtiyaçları olan eşyaları da satın alabilmektedirler.

Büro Mobilyaları

Büro mobilyaları, son zamanlarda kullanılan aksesuarlarla daha sofistike bir hal verilerek kullanılmaktadır. İçi mimarların ve mimarların ortak çalışmaları ile ortaya çıkan yeni tasarım ofislerde özel tasarlanmış ofis mobilyaları özenle seçilip kullanılmaktadır. Ofis eşyaları sürekli değiştirilen eşyalardan değildir. Bu yüzden eşyalar belirlenip satın alınırken ilerde firmanın büyüyebileceği düşünülerek alışveriş yapılmalıdır. Şirketin çalışanları mobilyaların en çok kullanıcısı olacaktır. Bu yüzden en çok çalışanlar düşünülerek eşyalar seçilmelidir. Modüler ofis mobilyaları ileriye dönük değişimlere ayak uydurmak için oldukça uygun alternatifler sunacaktır.

 

42 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Göstermek 9 24 36

A Plus Masa Takımı

13.500,00

Arya Makam Takımı

35.640,00

Bethon Yönetici Takımı

64.184,08

Classico Ottomano Makam Takımı

408.240,00

Condor Design Yönetici Takımı

18.360,00

Cris Makam Takımı

34.560,00

Exclusive Makam Takımı

37.260,00

Exclusive Yönetici Takımı

31.050,00

Falcon Makam Takımı

79.380,00