Gösterilen sonuç sayısı: 10

Göstermek 9 24 36

Genova Boyalı Kol Şef Koltuğu

7.301,58

Genova Lazer Kol Şef Koltuğu

7.161,17

İkon Şef Koltuğu

8.986,56

Loft Şef Koltuğu

5.757,02

Milano Çalışma Koltuğu

4.142,25

Polo Şef Koltuğu

8.284,49

Rubi Şef Koltuğu

4.914,53

Sega Şef Koltuğu

9.618,43

Sydney Şef Koltuğu

6.318,68

Tokyo Krom Şef Koltuğu

6.978,63
Personel koltukları hiçbirimiz rahatsız olacağımız bir sandalyede ya da kullanışsız olduğunu düşündüğümüz bir masada günümüzün yarısını geçirmek istemeyiz. Bu sebepten ötürü bu tür konularda elimizden geldiğince ihtiyaçlarımızı tespit ederek onlar doğrultusunda ve seçici olarak çalışanların verimliliğini artıracak türden ofis mobilyalarını seçmeliyiz. Tabi bununda öncesinde ilk adım olarak ofisin ihtiyaçlarının bir listesini hazırlamamız ve gereksiz olduğunu düşündüğümüz maliyetleri ortadan kaldırmamız gerekecektir.

En İyi Personel Koltukları

En iyi personel koltukları büyük ve küçük ölçekli işletmelerde, evlerde, kütüphanelerde yani kısacası birçok çalışma ortamında kullanıma sunulan ergonomik koltuklardır. Özel olarak üretilmekte olan bu personel koltuğu modelleri, bel ve sırt desteğine sahiptir. Ergonomik oluşunun yanı sıra tasarımları ile iş sahibi ve personellerin dikkati çekiyor. Birbirinden farklı modeller, modern ve klasik olarak daha çok karşımıza çıkıyor. Üstün konfor sağlayan bu koltuklar, masa başında saatler hatta günlerini geçirenler için oldukça kullanışlı, konforlu ve seçim yelpazesi son derece geniştir.

Personel Koltukları Tavsiye

 • Personel koltukları tavsiye kullanılacak olan ofis ile masanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
 • Ofiste çalışan bireylerin rahatını ve sağlığını ne kadar önemsersiniz, iş potansiyeliniz o kadar artar.
 • Ofis veya iş yerlerinde personelinizi nasıl verimli çalıştırırsanız, personelinizin iş potansiyeli de o kadar artar.
 • Bu konuda ki en önemli husus çalışanınız oturttuğunuz koltuklar ile sağlarsınız.
 • Bunun içinde rahatlığın yanında ergonomiyi de seçeceğiniz ofis koltuk modellerinde personelleriniz için seçmelisiniz.

Personel Koltukları Fiyatları

Personel koltukları fiyatları, markanın sunmuş olduğu teknik özellikler ve marka adı dahilinde değişiklik göstermektedir. Geliştirilmiş özellikleri ile alıcı ve kullanıcıları memnun bırakan koltuklar, konfor ve rahatlık ile sağlanmaktadır. Ofisinize alacağınız koltuklarında döşeme ve renk olmasına rağmen koltuk alırken en dikkat edilen husus fiyat ve kalitesidir. Bunun haricinde kullanılan materyale ve ebatlarına göre fiyat değişmektedir. Malzemesi nubuk, deri, file, suni deri gibi ürünlerden oluşan koltuk fiyatları da elbette birbirinden farklıdır. Deri hemen hemen her parçada olduğu gibi, suni deri ve fileye göre çok daha pahalıdır. Bu durum tüm koltuk çeşitleri içinde geçerlidir.

En Rahat Personel Koltukları

 • En rahat personel koltuklarının çoğu rahat oluşunun yanında, şık, modern ve uzun süreli dayanıklı modellerden oluşmaktadır.
 • Yani geniş kullanım ağına sahip olan ürünlerdir.
 • Bu sebepten ötürü de ister normal firmalar olsun isterse iddialı marka fark etmeksizin müşteri memnuniyetine gerekli önem sağlanır ki, sizi meydana gelebilecek her türlü zor durumdan koruyabilsinler.
 • Genel olarak, her çalışma ortamında konforlu bir personel koltuğuna ihtiyaç duyulur.

En ucuz personel koltukları

En ucuz personel koltukları, maddiyat açısından zor günler geçirdiğimiz bu günlerde elbette merak konusu… Özellikle de piyasada birden fazla farklı modelde personel koltuğu bulunması fiyat performans açısından işimize yarayabilir. Yalnız sadece ucuzluğu göz önünde bulundurmanızı tavsiye etmeyiz, öncesinde gidip deneyerek almanızı ve rahatlık derecesini anlamanızı öneririz.
 • Bu sayede doğru ofis koltuğunu almış olursunuz ve duruş ile sağlık sorunlarınızı ortadan kaldırmış olursunuz.
 • Unutulmamalıdır ki personel koltuğu fiyatları, günümüzde sağladığı avantajlara göre esneklik ve değişiklik göstermektedir.
 • Çünkü koltuklar, belirli standart ve sağladığı konfora göre fiyat yelpazesine oldukça geniş tutmayı başarmıştır.

En Uygun Personel Koltukları

En uygun personel koltukları seçimi yapılırken; bütçe dostu ve esnek fiyat skolasyonuna sahip olup olmadığına bakmak gerekir. Bu yüzden koltuğu almadan önce çok dikkatli ve özenli davranmak gerekir. Kıyafet alışverişinizde olduğu gibi koltuk seçerkende bedeninize en uygun olabilecek koltuğu seçerek vücut sağlığınızın yanında vücut tipinizi de uzun süre koruyabilesiniz.

Ofis Personel Koltuğu

Ofis personel koltuğu seçerken dikkat edilmesi gerekli olan bazı durumlar vardır. Bunların başında bedeninize uyum sağlayacak bir koltuk seçmeniz olacaktır. Yani kısacası satın alacağınız ofis personel koltuğu yeteri kadar sırtınızı örtmeli ve yüksekliği boyunuzla doğru orantılı olmalıdır. Ergonomiye katkıda bulunan ve zarif olan modeller bu alanda sıklıkla tercih edilmektedir. kullanıcıların ilgisini çeker.
 • Güçlü bir çalışma verimi alabilmek adına ofis koltuğunuzu doğru seçmeniz son derece önemlidir.
 • Ofis mobilyası birdenbire ya da sürekli değişebilecek bir ürün değildir.
 • Sonuç olarak, günümüz şartlarındaki teknolojik gelişmelerin çoğu, yeni nesillerin değişmekte olan iş yapış biçimine göre ergonomik ve modüler ofis mobilyalarının seçimi ileriye dair aslında önemli bir yatırım olarak kalacaktır.