Tek bir sonuç gösteriliyor

Göstermek 9 24 36
Çok çekmeceli dolap, çekmeceleri bilindik dolaplardan daha küçük olan, bu sayede birim büyüklük başına daha çok çekmeceye sahip olan dolap çeşitleridir. Halk dilinde, söylendiği zaman zihinlerde daha kolay canlanacak başka bir adı da vardır ama tek kullanım amacı bu olmadığı için kendisini sadece bu isimle anmak doğru değildir: Posta dolabı.

Çok Çekmeceli Dolap Fiyatları

Çok çekmeceli dolap fiyatları evvela dolabın büyüklüğüne, sonrasında malzemesine bağlı olarak saptanmaktadır. Kullanım amacına göre zaten belirli büyüklükte ve belirli materyalden üretilmiş bir modeli tercih etmek durumunda olduğumuz için,  çekmeceli dolap fiyatlarından oluşan bir katalog için bu iki ana kategori yetecektir. Ama bizden söylemesi, diğer çeşit dolaplara göre o kadar uygun fiyatta ola bilmekteler ki, ayırdığınız bütçe, ihtiyacınız olan modelin iki katı olan bir modele yetebilir. Dolayısıyla, ihtiyacınız olanın çok çok daha büyüğü ve kalitelisi olan birçok çekmeceli dolabı satın almamak için kendinizi zor tutabilirsiniz.

Çok Amaçlı Çekmeceli Dolap

 • Çok amaçlı çekmeceli dolap, evinizin herhangi bir bölümünde, herhangi bir amaçla kullanabileceğiniz çok kullanışlı bir eşya olacaktır.
 • Büyük ihtimalle depo olarak kullanacağınız bu dolapta eski kıyafetlerinizi, kullanmadığınız ama aynı zamanda çöpe de atamadığınız eşyalarınızı veya bir hobinize ait ve güncel olarak kullandığınız malzemeleri saklayacaksınız.
 • İşte, tüm bu kullanım amaçları için çok amaçlı çekmeceli dolaplar bir harikadır.
 • Mesela ahşap, kağıt gibi malzemelere ihtiyacınızın olduğu bir hobinizin olduğunu düşünelim.
 • Bahçe işlerini sevdiğinizi ve çok çeşitli bahçecilik malzemelerini saklamak için bir dolaba ihtiyacınız olduğunu düşünelim.
 • İşte böyle ihtiyaçlara karşı bir çok amaçlı dolap, en kesin çözümdür.

Çekmeceli Çok Amaçlı Dolap

Çekmeceli çok amaçlı dolap birincil amaçlar için de kullanılabilir. Sadece ardiyelik, depolama ve hobi amaçlı kullanılabileceklerine yönelik bir kaide yoktur. Hatta tutumlu olmak isteyen hatırı sayılır sayıda insan, daha pahalı olan ve amaca özel olarak üretilen şık gardırop modelleri yerine bile çok amaçlı dolapları tercih etmektedir. Özellikle öğrenciler veya düşük gelirli insanlar evlerindeki tüm dolap ihtiyaçlarını karşılamak için böyle bir yol izlemektedir. Keza bir mutfak dolabının ekstra masrafın dansa, bir çok amaçlı dolap birçok ev hanımı tarafından hiç düşünmeden tercih edilmektedir.

Çok Amaçlı Dolap Çekmeceli

 • Siz ne düşünürsünüz bilemeyiz ama bir çok amaçlı dolap çekmeceli olmadığı zaman bizce niteliklerinin önemli bir kısmını kaybetmektedir.
 • Çünkü bir çekmecesi olmayıp, sadece kapaklı kısımdan ibaret olan bir dolap, ancak ve ancak gardırop olarak kullanılabilir.
 • Çünkü boyuna o kadar uzun olan bir dolaba başka bir eşya konulamaz.
 • Konulsa bile sadece en alt kısma konur ve üst kısımlar tamamen boş kalır.
 • Dolayısıyla, bu şekilde üretilen bir dolabın konsepti çok amaçlı dolap değil, gardırop olur.
 • Yani bir çok amaçlı dolap ne kadar fazla sayıda çekmeceye sahipse, o kadar kullanışlıdır.

Çok Amaçlı Çekmeceli Dolap En Ucuz

Çok amaçlı çekmeceli dolap en ucuz nerede bulunur? Bunun cevabı, birkaç farklı satıcıdan fiyat karşılaştırması yapmaktan geçmektedir. Elbette çok amaçlı dolap modelleri arasında, almadan önce güzelce bir fiyat kıyaslaması yapmalısınız. Fakat her halükarda maça 1-0 önde başladığınızı bilmelisiniz. Neden mi? Çünkü çok amaçlı dolapların fiyatı istisnasız olarak diğer dolap çeşitlerine göre daha ucuz olmaktadır. Yani kafadan bir avantajınız cepte olacaktır. Bundan sonrasında ise, yaptığınız pazar araştırmasında ne kadar tasarruf edebileceğiniz tamamen size kalmıştır. Biz size şunu kesinlikle tavsiye ederiz ki, internetin en ücra köşelerine bile bakmayı ihmal etmeyin. Hiç hesapta olmayan fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

4 Çekmeceli Dolap

 • 4 çekmeceli dolap, depolamak istediğiniz eşyalar için büyük ihtimalle yeterli olacaktır.
 • Müşterilerin dolap alırken muhtemel kullanım amaçları ve aldıkları dolaplarda saklayacakları muhtemel malzeme miktarları düşünüldüğünde, 4 çekmeceli dolap modelleri, satın alma işlemlerinin büyük bir yüzdesi için yeterli olmaktadır.
 • Daha büyük bir depo toparlama işi için veya buna benzer bir amaç için arayışta iseniz o halde 4 çekmeceli dolaplardan çok sayıda olması veya bunun bir gömlek daha yukarı modellerinden birkaç tane daha az olması sizin için en uygun kombinasyon olacaktır.
 • Tek bir dolapta çok fazla sayıda çekmece olması verimsizliğe yol açacak ve faaliyet özgürlüğünüzü kısıtlayacaktır.

Çok Amaçlı Dolap

Çok amaçlı dolap, adı üzerinde çok amaçlıdır ama yine de kullanım amacına göre çok çeşitlilik arz etmektedir. Çok amaçlı dolaplar hakkındaki temel kriterler yukarıda anlattıklarımız gibidir.