Gösterilen sonuç sayısı: 7

Göstermek 9 24 36

Milano Çalışma Koltuğu

4.142,25

Movie Çalışma Koltuğu

3.861,42

Polo Şef Koltuğu

8.284,49

Rubi Şef Koltuğu

4.914,53

Sega Şef Koltuğu

9.618,43

Tokyo Krom Şef Koltuğu

6.978,63
Sekreter koltuklari, çeşitli özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Koltukları kullananların rahat ve konforlu anlar yaşamasını temin etmektedir. Bu sayede çalışanın daha verimli bir iş çıkarmasını sağlamaktadır.

Kolsuz Sekreter Koltuğu

Kolsuz sekreter koltuğu günümüzde bir çok alanda ve yaşam şartlarına bağlı olarak hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. İş dünyası da bundan payını almaktadır. Gerek personel gerekse de şartların değiştiği iş dünyası, masa yahut da benzeri nesneler karşısında işini sürdürmeye gayret gösteren emekçi kesimden olan sekreterler için çok fonksiyonlu ve özellikli koltukları tercih etmektedir. Günün büyük bölümünü oturarak geçirdiklerinden dolayı, hem sağlıklarını koruyan hem de yaptığı işin verimini artıran özellikler içeren sekreter koltukları aranmaktadır. Bu özelliklere sahip olan koltuklar da yoğun talep görmektedir.

Sekreter Koltuklari Fiyatları

 • Sekreter koltuklari fiyatları, gerek kullanılan malzeme gerekse de model ve marka farklılıklarından dolayı değişkenlikler yaşatmaktadır.
 • Koltukları yaygın olarak büyük şirketlerin kullandığı görünse de, küçük ölçekli firmaların hem açık büro özelliği taşıyan mekanlarında hem de ofislerinde yer almaktadır.
 • Bazen isteğe bağlı olarak çok farklı alanlarda kullanıldığı da gözlemlenmektedir.
 • Evlerde ve özellikle bilgisayar kullanımda tercih edildiği gibi öğrencilerin ders çalışmaları amacı ile de kullanıldığı görülmektedir.
 • Gelişen dünyada home ofis olarak çalışmaya başlayan insanlar, evlerinde oluşturdukları çalışma odalarının da vazgeçilmez parçaları olarak bu koltukları kullanmaktadır.
 • Genellikle kolsuz yahut ta kollu olarak üretilebildiği gibi tabure tipinde sandalye özelliği taşıyan modeller ile de üretilebilmektedir.

Lux Sekreter Koltuklari

Lux sekreter koltuklari çok fazla rağbet görmektedir. Özellikle bu model, çok farklı çeşit ve renge sahip olmaktadır. İş dünyasının çalışma ortamlarına ve tercih edilmeye bağlı olarak modeller değişkenlik göstere bilmektedir. Bazen kollu bazen kolsuz bazen de tabure şeklinde olan sekreter koltukları tercihi görülebilmektedir. Çalışanın yahut da işverenin isteğine ya da işyerinin pozisyonuna göre farklı şekil tercihleri ortaya çıkabilmektedir. Fileli yahut da deri tasarımlar özellikle tercih edilmektedir. Özellikle tercih edilen bu ürünler, rahat olduğu kadar kullanışlı olması nedeni ile ön plana çıkmaktadır. Çok fazla renk seçeneği sunulan sekreter koltukları, rahat bir hizmet sunan tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Özellikle boyun desteği sağlanan modeller, kullanıcısına rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Sekreter Sandalyesi En Ucuz

 • Sekreter sandalyesi en ucuz modelleri ile gündeme gelmektedir.
 • Tüm çalışma alanlarına uyan modellerin, hemen her bütçeye uygun bir şekilde satışa sunulması da, kullanım oranını arttırmaktadır.
 • Çok fonksiyonlu hareket ettirme mekanizması sayesinde hemen her alana uyum sağlayan ve ortamın dekorasyonuna hoş bir anlam katan malzeme olarak da seçilmektedir.
 • Hareketli tekerlekleri sayesinde istenilen yöne dönmesi sayesinde kullanılan bu malzeme ile işin kalitesini ve verimini arttırma gibi hizmetleri sunmasından dolayı işverenlerin yoğun olarak seçtikleri bir ürün çeşididir.
 • Gerek personelin gerekse de işverenin isteği yahut da ihtiyacı doğrultusunda kollu yahut da kolsuz seçenekler değerlendirilmektedir.
 • Tabure şeklinde olan modeller, kullanım özelliği itibari ile de yoğun olarak tercihe sebep olmaktadır.

Ofis Sekreter Koltuklari

ofis sekreter koltuklari, kol desteği sunan modelleri ile ön plana taşınmaktadır. Farklı tasarım ve renk seçeneği sunmasının yanında boyun ve bel bölgelerini destekleyen özellikleri ile de kullanılmaktadır. Kaliteli dış yapısı sayesinde hem yoğun hem de popüler bir tercihi gözlemlenmektedir. Bilgisayar koltuğu olarak sıklıkla kullanılan ofis sekreter koltuk çeşitleri, home ofis olarak çalışan insanlara da hitap etmektedir. Desen seçeneği sunulduğu kadar malzeme ve renk seçeneği de sunulması, ürünün pratik kullanım içermesinin yanı sıra rahatlık da sağlaması, işin kaliteli ve verimli olması noktasında doğrudan bir etkiye sahiptir. Konfor alanını genişleten yapısalcılığı ve fonksiyonel özellikleri ile yoğun iş temposuna insanlar rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir.

En Uygun Sekreter Koltuklari

 • En uygun sekreter koltuklari ile insanlar mevcut çalışma pozisyonlarında en ideal uyumu yakalaya bilmektedir.
 • İş dünyasının bireylerinin hizmetine sunulan bu koltuklar, büyük yahut da küçük ölçekli şirketlerden tutun da, ofis ile hastanelere kadar hemen her yerde kullanıldıkları gözlemlenmektedir.
 • Okullarda ve devlet dairelerinde kullanıldığı gözlemlenen sekreter koltukları, birçok kurum ve kuruluşun tercihine neden olmaktadır.
 • Son zamanlarda evlerde dahi kullanıldığı görülen ürün modelleri, birbirinden farklı içerik ve kullanış şekilleri içermesi sayesinde, hemen her kesime hitap edebilmektedir.
 • Boyun ve kol destekleyen modellerin sağladığı konforlu yapıya, fileli özellik eklenmesi sayesinde terletmemesi de, sekreter koltuklarının cazibesini arttırmaktadır.