Tek bir sonuç gösteriliyor

Göstermek 9 24 36
Okul masaları son derece önemli bir yer teşkil eder. Eğitim tüm insanların yaşamında son derece önemli olan bir argümandır. Buradan yola çıkarak iyi bir eğitimin açamayacağı kapı olmadığı net bir biçimde ifade edilebilir. Nitekim eğitim yaşamı ağırlıklı olarak herkesin son derece iyi bildiği gibi her aşamada olması gerektiği gibi okullarda geçer. Okullarda ise kullanılan muhtelif türden objeler vardır. Çok değişik türden  masaları vardır. Okul masası olmadan türü ve markası ne olursa olsun okul yaşamını hiçbir zaman düşünmek olası değildir.

Okul Masalari Fiyatları

Okul masaları hakkında bilgi vermeden önce ilk olarak en çok merak edilen olgulardan olan okul masalari fiyatları hakkında bilgi vermek gerekir ise o noktada da şu bilgiler verilebilir. Okullarda olan okul masa fiyatları hakkında baştan net bir rakam verilebilmesi söz konusu değildir. Tüm  masalarının fiyatları farklıdır. Burada fiyatların değişmesine sebep olan çok değişik faktörler vardır. Bunların en başında okul masasını üreten üretici mobilya firmasının fiyat politikası gelir. Bunun yanı sıra okul masasında kullanılan malzemeler de fiyatları belirleyen bir diğer unsurdur. Ayrıca okul masasının ithal ya da yerli bir markanın ürünü olması da rakamları değiştiren unsurlardır.elbette okul masasının satıldığı yer de fiyatların değişmesine sebebiyet veren bir diğer unsur olarak insanların karşısına çıkar.

En Uygun Okul Masalari

 •  Gerek eğitimciler, gerek aileler uzmanlardan en uygun okul masalari hakkında bilgi sahibi olmak istiyor.
 • Nitekim bu noktada da uzmanların önerisi şu şekilde oluyor.
 • En iyi okul masası olarak kabul edilebilecek olan  masaları öğrencinin yaşına, boyuna uygun, sınıfta dersini dinlemesine engel olmayacak türden olan  masalarıdır.
 • Öğrenci dersi rahat bir biçimde dinler, kitabını defterini rahatça koyabilir. Denge problemi yaşanmaz.
 • Üzerine konulan tüm objeler problemsiz bir biçimde üzerinde durur.
 • Düşmez, öğrencinin özellikle hassas bir cildi varsa tahriş, kaşıntı vb. sorunlara yol açmaz.
 • Ergonomik bir tasarımı vardır.
 • Öğrencinin beden yapısı düşünülerek hazırlanmıştır.
 • Kısaca öğrenci bu masayı kullanmaktan keyif alır.
 • Kullanırken hiçbir sorun yaşamaz. Sıradan bir masadan son derece farklıdır.

En Ucuz Okul Masalari

Şimdi gelelim bir diğer önemli olan olguya. O da en ucuz okul masalari konusudur. Öncelikle bu noktada da şunu sorgulamak gerekir. Bir okul masası neden diğerlerinden daha ucuzdur? Bu soruya verilebilecek olan en temel yanıt üreticisi olan firmanın maliyetlerinin düşük olması ve/veya sürekli satıştan para kazanacağı yani bir diğer ifade ediş biçimi ile sürümden kazanacağını düşünmesidir. Bir diğer okul masasının ucuz olmasının nedeni ise okul masasında kullanılan malzemelerin kalitesiz olmasıdır. Yine ucuz  masalarının bir kısmı satılmamış ama satış noktasının elinden çıkarmak için zararına bile olsa satışa çıkarmış olduğu  masalarıdır. Yani çok değişik nedenlerden ötürü  masalar bir biçimi ile ucuza temin edilebilir.

 Okul Masalari 2 Li

 •  Okul masalari 2 li olarak sıklıkla karşımıza çıkan modellerdir.
 • Kavramın kendisinden de net bir biçimde anlaşılacağı gibi iki öğrencinin yanyana oturabileceği arada bir boşluk olup yine birleşik olarak birlikte kullanılabilen modellerdir.
 • Kimi ikili olan  masalarının aralarında bir boşluk bulunmamaktadır. Ayak kısımları sabitttir.
 • Ön kısmı genellikle örtülüdür.
 • Alt kısmında öğrencilerin eşyalarını koyabileceği bir bölüm vardır.
 • Fiyatları da ikili olduğu için genellikle tekli olanlara göre biraz daha pahalıdır.

Okul Masalari Modelleri

Okul masalari modelleri içinde insanların karşısına çıkan çok değişik modeller vardır. Bunlar say say bitmez. Günümüzde işin içine trendler de girince en çok çıkan modellerin başında tekli olan masalar gelir. Yine tekli olup okul sandalyesi birleşik biçimde satılan modeller de sıklıkla farklı modellerde mevcuttur. Tekli olan bu modellerin bazılarında masanın alt kısmında öğrencinin eşyasını koyacağı bölüm olanları da vardır. Ayrıca üzerinde kalem silgi vb. gereçleri koymaya yarayan bölümleri olan masalar da vardır. Dikdörtgen olanlar sıklıkla insanların karşısına çıksa da bunun yanı sıra beşgen, altıgen olan modeller de yok değildir. Farklı renk seçenekleri vardır. Ayrıca ikili olan nadiren de olsa üçlü olan modeller de yok değildir. Sunta ve tahta bu modellerde en çok kullanılan malzemelerdir. Ayrıca masanın ön kısmı açık ya da kapalı olan modeller