Tek bir sonuç gösteriliyor

Göstermek 9 24 36
Playstation koltukları hepimizin mutlaka en az bir kere gördüğü, genişliği ve konforu sebebiyle sadece Playstation oynamak amacıyla değil, salonumuzda kullanmayı da zaman zaman düşündüğü harika bir koltuk çeşididir. Öyle konforlu ve en az konforlu oldukları kadar hepsi de öyle şık bir dizayna sahiptirler ki, hanımların erkeklere Playstation karşısında geçirdikleri zamandan ötürü kızarken bir taraftan da o koltuklardan bir tanesini salona almayı düşündüklerine şüphe yoktur. TV koltuklarına benzeyen, ayak uzatma kısmı olan modellerden ziyade özellikle geniş ofis mobilyalarını andıran deri Playstation koltukları, oyun teması dışında da kullanılmaya son derece müsaittir.

 Playstation Koltukları Fiyatları

Playstation koltukları fiyatları hakkında bir piyasa araştırması yapıldığında, internetteki tüm satıcıların son derece makul fiyatlar belirlediği gözlemlenmektedir. Koltuk üreticilerinin bu tutumu özellikle Playstation cafe işletmecileri için adeta bir kurtarıcı niteliğinde olmaktadır. Hele ki pahalı modellerde yapılan toptan indirimleri, cafe sahiplerinin inanılmaz miktarlarda tasarruf etmesini sağlamaktadır. Şöyle düşünün: Cafe işletmeciliği, bireysel harcamalara benzememektedir. Geniş bir dükkanı doldurmak için onlarca Playstation almanız gerekli. Bir de bunların her birinin karşısına birer tane o büyük mü büyük Playstation koltuklarından almanız gerekiyor. Ayrıca malzeme seçiminde masraftan kaçmamalısınız. Televizyonlar ve sayabileceğiniz diğer tüm eşyalar ve oyun aksesuarları da cabası. Oysa ki evinize bir Playstation köşesi kurduğunuzda bu masraflar sadece bir kişi için hesaplanmaktadır. Bu yüzden, Playstation cafe sahipleri için tabiri caizse 10 TL’lik indirimin bile önemi çok büyüktür.

Playstation Cafe Koltukları

 • Playstation cafe koltukları artık hayatımızda yer etmiş, kültürü oluşmuş bir mobilya çeşididir.
 • Kişi sayısına, ebatlarına ve tipine göre envai çeşidi vardır. Tıpkı diğer ev mobilyaları gibi başlı başına bir kategori olarak değerlendirilmeleri gereklidir.
 • Standart mobilya ile oyuncu koltuğu arasında bir formata sahip ürünlerdir.
 • Dünya üzerine bugüne kadar dizayn edilmiş olan tüm Playstation cafe koltukları bir araya dizilmiş olsa, gözlerimiz birbirinden o kadar, ama o kadar farklı koltuk modellerine şahit olur ki, şaşkınlığımızı ifade etmekte zorlanabiliriz.
 • Hepsi de birbirinden şık tasarımlardır.

Ucuz PlayStation Koltukları

Ucuz Playstation koltukları nereden bulunur? Bu soruyu soruyorsanız, ilk önce kendinize şu sorunun cevabını vermeniz gerekli: Sıfır ürün mü arıyorsunuz yoksa ikinci el koltukları da kabul eder misiniz? Koltuklar zor bozulan, üzerinde uzun süre deformasyon gerçekleşmeyen sağlam eşyalardır. Dolayısıyla pek çok zaman ikinci el ürünler, en az sıfır ürünler kadar kullanışlı ve şık olabilmektedir. Konu Playstation koltukları olduğu zaman daha da şanslısınız demektir. Çünkü sıfır ürünlerin yanı sıra ikinci el Playstation koltukları da çok kaliteli olmaktadır. Ayrıca fiyat konusunda sıfır versiyonuyla arasında dağlar kadar fark olacaktır. Hele ki normalde pahalı olan bir koltuk modelinin ikinci elini bulursanız kaçırmayın. Çünkü normalde çok ama çok pahalı olabilecek bir modeli, sıfır ürün kalitesiyle yarı fiyatına yakalamanız bile olası. Önemli olan, araştırmacı olmak ve sürekli olarak piyasanın takibini yapmak.

Playstation Koltuğu

 • Daha önce hiç Playstation koltuğu kullanarak oyun oynadınız mı?
 • Yoksa standart bir koltuk veya sandalyeye oturup saatlerce Playstation oynayanlardan mısınız?
 • Hoş, eğer bir Playstation cafeye gittiyseniz bir Playstation koltuğunu deneyimlemeniz gibi bir ihtimal söz konusu olamaz.
 • İster bir cafede, ister evinizde veya arkadaşınızda olsun.
 • Bir Playstation koltuğu kullanarak oyun oynadıysanız, oyun oynarken ki konforun uzun ve buna bağlı olarak oyun performansınızın en az on kat artışını dün gibi hatırlıyor olmalısınız.
 • Artık size en ergonomik gelen modelin hangisi olduğuna karar vermek de size kalmış.
 • Bazısı genişçe olan deri koltuklarda daha rahat hissederken, bazı oyuncular ise daha küçük koltuk modellerini tercih etmektedir.

Playstation Koltuk Aksesuarları

Playstation koltuk aksesuarları, demirbaş niteliğindeki tüm gerekli eşyaları aldıktan sonra ilgilenmeniz gereken bir diğer kısım olacaktır. Demirbaş niteliğindeki eşyalar Playstation’ın kendisi, Playstation koltuğu, televizyon gibi eşyalardan oluşmaktadır. Koltuk aksesuarları ise Playstation koltuğunuzu daha gösterişli ve bir o kadar da daha kullanışlı yapan aksesuarlardan oluşmaktadır. Kim PlayStation koltuğunun üzerini çeşitli dekoratif ögelerle süslemek, koltuğun hemen yanına bir sehpa koyup yiyeceğini, içeceğini ve telefonunu her zaman yanında hazır tutmak istemez ki? Dışarıdan bakıldığında hiç dikkat çekmeyen bir sürü dekoratif obje, oyun konforunuzu müthiş bir biçimde etkileyebilir. Deneyin, bizzat kendiniz tecrübe edin.