Gösterilen sonuç sayısı: 2

Göstermek 9 24 36

Lee Yönetici Takımı

26.125,00

Vogue Yönetici Takımı

39.050,00
Ofis masa takımı, ofislerin dekorasyon işlemlerinde özellikle tercih edilen ve bulunduğu ortama değer katan mobilya olarak bilinmektedir. Yapılan işin ve kurumsal yapının imajını yansıtan bu mobilya çeşitleri, özellikle estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel özellikleri sayesinde fark oluşturmaktadır. İnsanların ofislerine özgü bir düzenleme yapmak istediklerinde, istedikleri tarzı ve şıklığı yakalayabilme yolu olarak gösterilmektedir.

Ofis Takımı

Ofis takımı, son zamanların sıklıkla kullanılan mobilya malzemeleri arasında yer almaktadır. Hemen her mekana sağladıkları uyum ile kendilerini gösteren ofis takımları, kullanıcısına tavizsiz bir şekilde konfor sunma özelliği ile de bilinmektedir. Çalışma alanları için seçilen mobilyaların özellikle konfor temel tabanlı olmasına dikkat edilmektedir. Zira gün boyu oluşacak stres ve yorgunluğu, ofis mobilyaları dağıta bilmektedir.

Ofis Takımı Fiyatları

 • Ofis takımı fiyatları da çeşitlilik ve farklılık gösterebilmektedir. Kullanılan malzemeler ile ortaya çıkan mobilya gurubu ve içerdiği özellikler neticesinde fiyatlarda esneklik ve değişiklik gözlemlenebilmektedir.
 • Ofis mobilya takımlarının özellikle şık bir görüntü arz etmesi kadar, kullanıcısına rahatlatan bir yapısallık içermesi de önemli bulunmaktadır.
 • Ofis takımı içerisinde yer alan tüm parçaların, kullanılacak amaca göre işlevsellik içermesi, özellikle dikkate değer bir konu olarak görülmektedir.

Ofis Masa Sandalye Takımı

Ofis masa sandalye takımı, çok sayıda çalışanın bir arada iş üretmesi için tasarlanan modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca yönetici ve değişik pozisyonlarda çalışan bireyler için de tasarlanan modeller üretilebilmektedir. Çalışanların bir arada konfor içeren rahatlığa sahip bir şekilde işlerindeki verimliliği arttıran malzemelerden biri olan ofis masa sandalye takımları, çalışanların sağlığına doğrudan etki yaptıklarından dolayı işin kalitesini de arttırabilmektedir.

Ofis Masa Takımı Fiyatları

 • Ofis masa takımı fiyatları, çok fazla seçenek sunmaktadır.
 • Hemen her bütçeye uygun olarak üretilebilen model ve çeşitlilik sunulmasından dolayı, fiyatlarda esneklik görülebilmektedir.
 • ahip olduğu özelliklerin yanında ilave özellikler ile tasarım detayları olmasını isteyen kişilerin tercih ettiği modellerin fiyatları da değişken diye neden olabilmektedir.
 • Üründen ürüne ve modelden modele değişiklik gösteren fiyatlar, takımın paydaşlarının adedine göre farklılık arz edebilmektedir.
 • Aksesuarlarının oranı nispetinde farklılaşan fiyatlar, üründe ilave özellik tercih edilmesi ile de farklılaşmaktadır.
 • Sektörün en önde gelen ve görülen marka ile isimlerine dair model ve çeşitler ile ismi henüz duyulmamış şirketlerin ürünleri arasında da fiyat konusunda değişkenlik gözlemlenebilmektedir.

Masa Takımı Ofis

Masa takımı ofis sisteminin vazgeçilmez parçaları arasında yer bulmaktadır. Kullanışlı olduğu kadar sağlam ve fazla yer kaplamayan özellikler içermesi, masa takımı seçeneği için tercih edilme nedeni olarak gösterile bilmektedir. Çalışma alanı yahut ta toplantı salonu için düşünülen masa takımı sistemleri, çok fazla yer kaplamaması ve azami kullanışlı olma özelliği nedeniyle iş dünyasının yoğun olarak tercihine sebep teşkil edebilmektedir.

Ofis Masa Koltuk Takımı

 • Ofis masa koltuk takımı, iş yerleri için zaruri mobilya gurupları arasında yer almaktadır.
 • Çalışma yaşamını kolaylaştırması ile bilinmektedir.
 • Tasarım ve konforlu yapıları ile çalışma ortamını rahatlatan bir oluşum sağlamaktadır.
 • Modern tasarımlar ile kendini hemen fark ettirmektedir.
 • Kullanışlılığa, sahip olduğu detaylar ile etkinleştiren ve değiştiren ofis masa koltuk takımları ve modelleri, marka seçenekleri ile de iş dünyasına sunulabilmektedir.

Ofis Masa Sandalye Takımı Ucuz

Ofis masa sandalye takımı ucuz olması nedeni ile hemen her bütçeye uygun olarak imal edilmektedir. İçerdiği parça sayısı kadar kaliteli olması gibi etkenlerden dolayı değişmez ofis araçları olarak gösterilmektedir. Çok parçalı olarak üretilen setlerin geniş ofisler için ideal bir tercih nedeni oluşturduğu bilinmektedir. Geniş ofislerin sade özellik içeren takımlarla farklı bir hava katıldığı da görülmektedir. Masa yahut sehpa ile oluşturduğu parçalı bütünlük, sade tasarımlar ile hemen her iş ortamında rahatlıkla kullanılma imkânı vermektedir.

Ofis Masa Takımı Modern

 • Ofis masa takımı modern tarzda üretilen model çeşitleri, son zamanlarda daha fazla rağbet görmektedir.
 • Hemen her türlü ofise rahatlıkla uyum sağlayan ve kullanıcısının itibarını yükselten modern tarzdaki bu malzemeler, tam donanımlı bir şekilde ofise kurma imkanı da kullanıcısına sağlamaktadır.
 • Çok parçalı ve modern görünümlü ofis takımları, masa ile sehpa başta olmak üzere komidin ve farklı özellik ve içeriklere sahip dolaplar ile bir bütünlük arz ederek yerleştirilmekte ve kullanılmaktadır.
Ofis Masa Takımı UcuzOfis masa takımı ucuz olmasından dolayı, hemen her işyerinde rahatlıkla kullanıldığı gözlemlenmektedir. Ofisin ve mesleğin icrası noktasında yaşanan yoğunluğu sebebiyle farklı model tercihleri gibi yönler de kullanılabilmektedir. Azami ölçüde ofiste yararlılık sağlayacak malzemeler olarak oluşturulan takım, şık ve konforlu yapısının altında, hemen her bütçeye uygun özellik göstermesi ile de insanlara satın alma gücü nispetinde temin edilmektedir.

Ofis Masa Koltuk Takımı Fiyatları

 • Ofis masa koltuk takımı fiyatları, değişkenlik arz edebilmektedir.
 • Bunun en önemli sebebi, takımın içerdiği parça sayısı olarak gösterilmektedir.
 • Markasının da fiyata doğrudan etki yaptığı, piyasa paydaşları tarafından bilinmektedir.
 • Sadece sehpa ve masadan oluşan ikili takımların fiyat yapısı, geniş alıcı kitlesine hitap ettiğinden dolayı, oldukça fazla rağbet görmektedir.
 • Dolap yahut ta kitaplık ta içeren üçlü takımlar ve bunların ürün ölçüleri, fiyatı tetikleyebilmektedir.
 • Kullanılan malzemenin kaliteli olması nispetinde fiyatın farklılaşması, insanlar arasında bilinen bir konuyu teşkil etmektedir.
 • Kaliteli kaplamaları ile fonksiyonel özellikli tasarımları sayesinde ön plana çıkan ofis masa koltuk takımları, sahip olduğu setlerin model ve marka değişiklikleri nedeni ile fiyat seçeneği de sunabilmektedir.